– فال روزانه در روز ۸ بهمن ۱۳۹۷ برای متولدین فروردین ماه با سخت کوشی و پشتکار، می توانید به نتایج بهتری با رضایت بیشتر دست یابید. امروز بهترین زمان برای آن است که در مورد آنچه که می خواهید، بسیار واضح فکر کنید و برایش برنامه ریزی انجام دهید. خوشبختانه با اعتماد به نفسی که دارید، و […]

– فال روزانه در روز ۸ بهمن ۱۳۹۷ برای متولدین فروردین ماه

با سخت کوشی و پشتکار، می توانید به نتایج بهتری با رضایت بیشتر دست یابید.

امروز بهترین زمان برای آن است که در مورد آنچه که می خواهید، بسیار واضح فکر کنید و برایش برنامه ریزی انجام دهید.

خوشبختانه با اعتماد به نفسی که دارید، و شانسی که با شما همراه است، می توانید کارها را به نحو احسنت انجام دهید.

گاهی درباره انجام امور و آینده، ترسی درون شما شکل می گیرد، که نگرش و تصمیماتتان را تحت تاثیر قرار می دهد.

به زودی ، مشکلات و تنش هایی که در خانواده تان پا گرفته بودند، حل و فصل میشوند و به آرامش میرسید.

اگر زندگی را آسان تر و ساده تر بگیرید، می توانید بسیاری از درگیری ها و مشکلات را سرو سامان دهید.

در رابطه با امور مالی و حرفه ایتان، حتما با افراد با تجربه مشورت کنید و از رهنمودهای آنها استفاده کنید.

– فال روزانه در روز ۸ بهمن ۱۳۹۷ برای متولدین اردیبهشت ماه

انرژی و تمرکز امروز شما پراکنده است.

و مسائل عاطفی و اجتماعی و کاری شما با هم تداخل پیدا کرده اند. بهتر است که استراحت کنید و با برنامه ریزی کردن، آنها را از یکدیگر تفکیک کنید و هر یک را به نحو احسنت انجام دهید.

بهتر است که قبل از هر تصمیم گیری، رخدادهای غیر منتطره را نیز در نظر گرفت و مشورت با افراد باتجربه را فراموش نکرد. که این کار از عواقب منفی  جلوگیری خواهد کرد.

وعده ها و تعهدهایی را که داده اید، فراموش نکنید و برای به اتمام رساندن آن ها، برنامه ریزی و اولویت بندی داشته باشید.

مشکلات و مسائلی که در حال حاضر ،در زمینه شغلی شما وجود دارد، با شجاعت و استقامتتان حل خواهد شد.

اگر سیگاری هستید، امروز مناسب ترین زمان برای ترک و کنار گذاشتن آن است، چرا که اراده لازم را دارید.

ممکن است که امروز روابط عاشقانه تان کمی دچار مشکل شود، که با درایت و درک متقابل می توانید به تفاهم و آرامش برسید.

در امور مالی و خرج کردن هایتان، دقت بیشتری داشته باشید و تا حد ممکن، پس انداز کنید تا از بحران های مالی جلوگیری کرده باشید.

– فال روزانه در روز ۸ بهمن ۱۳۹۷ برای متولدین خرداد ماه

انرژی و روحیه امروزتان بسیار زیاد و قوی است.

بهترین زمان است تا ایده هایتان را عملی کنید و به آنها جامه عمل بپوشانید، که قطعا بسیار موفقیت آمیز خواهند بود.

همچنین زمان ایده آلی برای کمک به اعضای خانواده، که به شما نیاز دارند، است.

وقتتان را با گوش دادن به موسیقی های مورد علاقه و خواندن کتاب هایی که از آنها لذت می برید، صرف کنید. که اینگونه استرس های اخیر را کاهش دهید و شادترین و پر آرامش ترین لحظات را برای خود فراهم کنید.

در بعضی از لحظات، احساس تنهایی می کنید که بهتر است روابطتان را با دوستان قدیمی و برخی اقوام دورتر مجددا بیشتر کنید و قدر آنها را بدانید.

اگر از فشار خون بالا یا پایین رنج می برید، امروز بهتر است که بیشتر به آن اهمیت دهید و تمام پیش گیری های لازم را انجام دهید و در نظر بگیرید.

– فال روزانه در روز ۸ بهمن ۱۳۹۷ برای متولدین تیر ماه

امروز وقتتان را با دوستانتان بگذرانید و از کنار هم بودن لذت ببرید.

و به هر گونه دعوتی برای بیرون رفتن پاسخ مثبت بدهید، که برای روحیه شما بسیار مناسب و مفید است.

ممکن است که بخواهید برخی تغییرات در زندگیتان ایجاد کنید، که بسیار تاثیرگذار و مثبت خواهند بود.

پر شور بودن و انرژی زیاد، شما را جذاب تر نشان می دهد. پس سعی کنید که حس شوخ طبعی را از خودتان دور نکنید.

اتمسفر  امروز به گونه ای است که به شما این امکان را می دهد تا احساس آرامش کنید و از زندگی خود لذت ببرید.

با این حال باید مثل همیشه خوش بین باشید و به افکار منفی، اجازه ورود ندهید.

از خرید چیزهایی که خیلی لازم و ضروری نیستند ،اجتناب کنید و پول بیشتری را پس انداز کنید.

با ارسال یک نامه و یا حتی کارت پستال به دوستان و عزیزانتان آنها را خوشحال کنید و روابط را مستحکم تر نمایید.

– فال روزانه در روز ۸ بهمن ۱۳۹۷ برای متولدین مرداد ماه

اگر مدتی است که به خودتان استراحت نداده اید، امروز یک زمان عالی برای رفتن به تعطیلات و یا حتی یک سفر کوتاه مدت است.

البته شما می توانید همچنان با انرژی زیاد به کارتان ادامه دهید و انجامشان دهید و پیش بروید، اما اینگونه  با کیفیت بیشتر و بهتر می توانید به نتایج مطلوب برسید و به روند کارتان ادامه دهید.

ممکن است که با شریک زندگی خود، بر سر مال و منال و زرق و برق های دنیا دچار تنش و مجادله شوید، که زودگذر خواهد بود و با کوتاه آمدن شما همه چیز به حالت اولیه و آرامش برخواهد گشت.

مراقبت از اموالتان و سرمایه گذاری کردن و پس انداز بسیار ضروری است.

امروز شانس خوبی برای پیدا کردن یک شغل مناسب و درخور روحیه تان خواهید داشت.

به سلامتیتان بیشتر اهمیت دهید و خودتان را در اولویت بگذارید، که اینگونه می توانید به دیگران و خواسته های آنها نیز فکر کنید و اهمیت دهید.

– فال روزانه در روز ۸ بهمن ۱۳۹۷ برای متولدین شهریور ماه

بسیاری از چیزها در زندگی تصادفی و غیرقابل پیش بینی هستند. امروز هم از زمان هایی است که تغییرات ناگهانی برایتان اتفاق می افتند. که اگر به آنها از زاویه مثبت بنگرید، می توانید بهترین نتایج را به دست آورید.

احساسات مختلفی در زندگی عاطفی شما در هم آمیخته اند، سعی کنید که با مشورت گرفتن از افراد باتجربه بهترین را برای آینده تان انتخاب کنید و هر چه زودتر به زندگیتان سر و سامان دهید.

شما شخصی متواضع، با صداقت، منطقی، واقع بین، پر شور و انرژی و دارای قدرت تمرکز بالا هستید. شما استعدادهای بسیار و قدرت تخیلی قوی دارید و اگر ترکیب این دو را به درستی به کار بگیرید می توانید در هر زمینه ای موفق باشید.

با وجود اینکه امروز از لحاظ سلامتی با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، اما باید بیشتر از همیشه مواظب خودتان باشید. به هیچ وجه کارهایی که ممکن است سلامتی تان را به خطر بیندازند را انجام ندهید.

– فال روزانه در روز ۸ بهمن ۱۳۹۷ برای متولدین مهر ماه

خودتان را در صدر قرار دهید

نه اینکه خود خواه و خود محور باشید اما زمانی که به خودتان ارزش واقعی بدهید به طبع این رفتار بسیاری از اشتباهات را مرتکب نخواهید شد و رضایت در زندگی شما موج خواهد زد.

رابطه های دوستی و صمیمی داشته باشید

یک واقعیت انکار ناپذیر در مورد انسان می گوید که اجتماعی است و شادی که با حضور در جمع دوستانه به دست می آورد، از راه دیگر نمی تواند کسب کند. یک دوستی ارزشمند داشته باشید نه اینکه با هر کسی دوست صمیمی باشید بلکه با افراد با ارزش از لحاظ اخلاقی ارتباط برقرار کنید افرادی که به شما آرامش می بخشند.

بدانید که چه چیزی واقعا شما را خوشحال و راضی می کند، پس به دنبال همان بروید.

موفقیت و زندگی خوب با رسیدن به هدف واقعی و شادی تحقق می یابد.

دوستان شما ممکن است، ناامیدتان کنند. درباره این حادثه صحبت نکنید شما باید یک دوره متوسط ​​بین زندگی حرفه ای و خانوادگی را هدایت کنید.

– فال روزانه در روز ۸ بهمن ۱۳۹۷ برای متولدین آبان ماه

از مشکلات استقبال کنید و د۰ار دلسردی و ناامیدی نشوید.

مشکلات، سازه های یک زندگی موفق هستند به شرطی که نحوه رویکرد ما به آن نگرش، حل مسئله باشد و در مقابل مسائل و مشکلاتی که در زندگی ما پیش می آید، همواره این سؤال را مطرح نماییم که «این رویداد برای ما چه پیام مثبتی داشته است؟»

با چنین نگرشی، زندگی با مسائل و مشکلاتش معنای زیبایی پیدا می کند و در واقع موفقیت و پیروزی ما در صحنه زندگی، حل مشکلات اطرافمان می گردد.

دیگران را شاد کنید، که

شادی و نشاط لازمه یک زندگی موفق و پویا است و اگر انسانی دارای روحیه مثبت نباشد، نمی تواند در مواجهه با مسائل مختلف زندگی با تدبیر و اقتدار عمل کند.

یکی از راه های کسب روحیه مثبت، ایجاد نشاط و شادی در دیگران است.

همیشه شکرگزار باشید.

انسان هایی که به داشته هایشان فکر می کنند، آرامش و نشاطی نصیب شان خواهد شد که پیوسته باعث افزایش این نعمت ها در زندگی شان می شود. اما در مقابل، افرادی که همواره به نداشته هایشان می اندیشند آنچنان اضطراب و استرسی به همراه دارند که هر روز وضعیت شان نسبت به روز قبل بدتر خواهد شد.

– فال روزانه در روز ۸ بهمن ۱۳۹۷ برای متولدین آذر ماه

امروز انتظار قدردانی و سپاسگزاری نداشته باشید.

در یک زندگی موفق می بایست همواره اندیشه از خود گذشتن و ایثار کردن جاری باشد، ولی در قبال کارهایمان نباید انتظار قدردانی و سپاسگزاری از دیگران را داشته باشیم.

دیگران را ببخشید و با آنها مهربان باشید.

بخشش و مهربانی از صفات زیبای خدای متعال است و انسان هایی که با چنین خصوصیتی در صحنه زندگی حضور دارند، در واقع آرامش عمیقی را برای خود مهیا می سازند؛ چرا که وقتی انسانی از بخشش دیگران امتناع کند، در واقع ترجیح می دهد در غم و غصه های گذشته باقی بماند و همواره کینه دیگران را در دل داشته باشد.

ذهن را سرشار از موفقیت و پیروزی نمایید.

انسان هایی در صحنه زندگی و کار موفق و پیروز خواهند شد که در ابتدا این موفقیت و پیروزی را در ذهن خود ترسیم کرده و با تصویری کاملاً روشن و شفاف به سمت تحقق اهدافشان حرکت نمایند و اطمینان داشته باشند که پیروز خواهند شد، پس حتما آنرا سرلوحه زندگیتان قرار دهید.

– فال روزانه در روز ۸ بهمن ۱۳۹۷ برای متولدین دی ماه

آرامشی را که سالها به دنبالش بوده اید، به زودی به دست خواهید آورد. امسال از همان سالهایی ست که تا همیشه از آن به خوبی یاد خواهید کرد، زیرا تغییرات مثبتی در زندگی تان ایجاد می شود که انتظارش را ندارید. البته ممکن است که به دلیل مشغله های زیاد نتوانید مانند قبل در کنار دوستان و خانواده خود باشید اما نتیجه ای که از سخت کوشی هایتان خواهید گرفت، ارزشش را خواهد داشت.

شما فرد باهوش و توامندی هستید، کافی ست که از این استعدادتان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و خودی نشان دهید تا فرصت های بهتری، به خصوص در شرایط کاری، برایتان فراهم شود.

رسیدن به آرزوهای بزرگی که در سر دارید، غیر ممکن نخواهد بود، کافی است آنها را باور داشته باشید.

امروز برایتان بسیار هیجان انگیز خواهد بود، از این رو که اگر مجرد هستید وارد رابطه ای می شوید و اگر متاهل هستید، تغییرات مثبتی در زندگی تان ایجاد می شود که آتش عشق را درون شما و شریک زندگیتان شعله ور خواهد کرد.

– فال روزانه در روز ۸ بهمن ۱۳۹۷ برای متولدین بهمن ماه

امروز بلندپرواز، مثبت اندیش، مهربان، جاه طلب و مصمم تر از همیشه هستید. بسیار اجتماعی هستید و از پیدا کردن دوست های زیاد و روابط جدید لذت می برید.

داشتن هوش و تحصیلات بالا برای شما از ارزش و اهمیت زیادی برخوردار است و این موضوع را می توان هم در زندگی خودتان و هم در انتخاب دوست هایتان به وضوح دید.

بیشار مراقب والدینتان باشید و به آنخا توجه بیشتری کنید و دعای خیرشان را بدرقه راهتان قرار دهید. سلامتی آنها ممکن است نگرانی هایی را برای شما ایجاد کند، اما خوشبختانه مشکل خاصی برایشان پیش نخواهد آمد.

شاید ایده هایی که برای کسب درآمد بیشتر داشته اید به آن صورتی که خودتان دلتان می خواسته پیش نروند، اما نباید دست از تلاش بردارید، زیرا دیر یا زود، در پایان این راه به موفقیت دست خواهید یافت.

پول دراوردن برای شما کار راحتی نیست، اما غیر ممکن نیز نخواهد بود. سرمایه گذاری در زمینه های مختلف سود زیادی را روانه ی حساب بانکیتان خواهد کرد.

در زمینه ی حرفه ای فرصت های زیادی برای اثبات توانایی های خود در اختیار خواهید داشت و در نتیجه به احتمال زیاد شانس ترفیع رتبه برایتان فراهم خواهد شد.

– فال روزانه در روز ۸ بهمن ۱۳۹۷ برای متولدین اسفند ماه

بیایید صادق باشیم؛ اینکه سریع تر به نتیجه برسیم واقعا کافی نیست. سال ها طول می کشد تا از یک کسب وکار پول خوب به دست آورید. ماه ها طول می کشد تا به وزن دلخواه تان برسید و ممکن است خیلی طول بکشد تا واقعا به احساس خوشحالی در زندگی مان برسیم. اما چیزی که درباره اش حرف می زنیم، احساس رضایت و خشنودی فوری است. پس می توانیم این راهکار را استفاده کنیم:خودمان به خودمان پاداش بدهیم.حتما نباید فقط وقتی به هدف بزرگی می رسید به خودتان پاداش بدهید (حواس تان باشد جایزه مبهوت تان نکند، در هر صورت باید تا آخرش بروید) نقاط هدف تعیین کنید و به هرکدام که رسیدید به خودتان جایزه بدهید.

و عجول نباشید که به زودی به تک تک اهدافتان خواهید رسید.

برای خودتان سرگرمی های تازه به وجود بیاورید و به همه چیز با دید منطقی نگاه کنید، آن وقت چیزهای بد هم مثل بقیه چیزها می گذرند و آن قدرها آزارتان نمی دهند.

فال روزانه