–فال روزانه در روز ۹ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین فروردین ماه این روز ها ممکن است در مورد علاقه احساسی خود دچار آشفتگی و سردرگمی شوید، برای گرفتن بهترین تصمیم عاقلانه است که با افراد با تجربه و متخصص مشورت کنید. بر روی مسائل علمی و انجام کار هایتان به اندازه کافی تمرکز داشته باشید، تا […]

فال روزانه در روز ۹ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین فروردین ماه

این روز ها ممکن است در مورد علاقه احساسی خود دچار آشفتگی و سردرگمی شوید، برای گرفتن بهترین تصمیم عاقلانه است که با افراد با تجربه و متخصص مشورت کنید. بر روی مسائل علمی و انجام کار هایتان به اندازه کافی تمرکز داشته باشید، تا بی گدار به آب نزنید. به زودی ممکن است که یک شغل جدید پیدا کنید و در مسیر متفاوت هدایت شوید.
احتمال ابتلا به آلرژی این روز ها برای شما چندین برابر است. معاشرت خود را با دوستان قدیمی تان آغاز کنید و قدر لحظات کنار آنها بودن را بیشتر بدانید.
برخی موضوعات پیچیده خانوادگی به توجه و درایت شما نیاز خواهد داشت، باید کاملا هوشمندانه با آن برخورد کنید.
در غیر این صورت باعث بدتر شدن آن خواهید شد.

– فال روزانه در روز ۹ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین اردیبهشت ماه

انرژی امروز نوری در خانه، خانواده و آن چیزهایی بوجود می آورد که باعث می شود شما احساس امنیت و آرامش بکنید. اگر پایه و اساس عاطفی خوبی برای خود گذاشته باشید، می توانید یک دوره از ثبات شایسته را آغاز کنید.
این به نفع شما خواهد بود که یک ساعت در روز به فکر اندام خود باشید، در غیر این صورت نسبت به سلولیتیا اضافه وزن مشکل خواهید داشت.
از اقدامات جاه طلبانه دوری کنید که ممکن است با شکست شدید پایان یابد. شما خیلی به عزیزان نزدیکتان نیاز دارید.
حیف است که به دنبال بهره برداری از تمام منابعی که درون شما هستند، نباشید. بخت با پول به شما لبخند می زند، و اگر یک تجربه ناراضی داشته باشید مثلا یک ورشکستگی، با شجاعت و قدرت لازم همه چیز را به شکل اول در می آورید.

– فال روزانه در روز ۹ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین خرداد ماه

چالش های فیزیکی استفاده زیادی از انرژی شما می کنند. سعی کنید برای پیاده روی بیرون بروید یا کاری انجام دهید که بیشتر فعال شوید. اگر تمرکز داشته باشید، می توانید بیش از آنچه انتظار دارید کار انجام دهید.
اگر با یک برخورد روبرو شدید، بهترین تلاش خود را بکنید که یک راه حل سازشانه پیدا کنید که به هر دو طرف کمک می کند.
شما فوق العاده حسود خواهید بود، اگر کسی کمی علاقه مند به همسر شما باشد و عصبانی خواهید شد، که فقط خود شما را اذیت خواهد کرد، بهتر ایت که بیش از پیش به خود مسلط باشید. فراموش نکنید که هر روز ورزش کنید. باید از نصیحت کردن ناخواسته اجتناب کنید.
از طبع فریبنده خود آگاه باشید، که ممکن است صبر و شکیبایی شما را افزایش دهد.
شما اولویت بالایی به زندگی خانوادگی تان خواهید داد و حداکثر زمانتان را به عزیزان خود اختصاص می دهید، با این حال درگیری های خشونت آمیزی خصوصاً با کودکانتان، اقتدار شما را به چالش خواهند کشید.

– فال روزانه در روز ۹ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین تیر ماه

برای یک روز شلوغ آماده شوید!
فشار انرژی برای تغییر می تواند بسیار شدید باشد. امروز زمانی قدرتمند است که با گوش دادن به قلب خود، بهترین حالت زندگی خود را بسازید. افرادی را که دوستشان دارید کم تر قضاوت کنید، و بیشتر گوش دهید.
آن چه را که می توانید در خانه انجام دهید، تمام کنید. شما کارایی فوق العاده ای را از خود نشان خواهید داد. امروز روز زیبایی برای متاهلین است، افراد مجرد یک برخورد امیدبخش را خواهند داشت.
هیچ مشکلی در درک کودکانتان ندارید، اعتماد به نفسداشته باشید و به آن ها توصیه های مفیدی بدهید.
در برابر بیماری های قلبی عروقی با خوردن ماهی چرب به طور منظم، حداقل سه بار در هفته مانند ماهی خال مخالی و سالمون از خود محافظت کنید.

– فال روزانه در روز ۹ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین مرداد ماه

آماده باشید که برخی از محدودیت هایی را در زندگی تحمل کنید و مطمئن باشید که آنها باعث رشد و تجربه بیشتری خواهند شد. امروز ممکن است استرسهایی را به خود وارد کنید که بی مورد است و با کمی تامل و بردباری می توانید آن را از سر بگذرانید.
نیازی نیست که مشکلات مربوط به کار را وارد خانواده کنید و با آنها در میان بگذارید و آن ها را نیز ناراحت کنید، زیرا خودتان با درایت و قدرت مدیریتی که دارید ، به راحتی همه چیز را حل خواهید کرد.
و برای حفظ سلامت خود، غذای سالم، ورزش و خواب کافی را اعمال کنید.
ممکن است برخی فعالیت های حرفه ای شما دچار نوسان شود، اما در نهایت به یک وضعیت ثابت و نرمال خواهد رسید، که آینده شما را تضمین می کنند.
با چالش هایی که مواجه می شوید،روان تر برخورد کنید و از آنها درس بگیرید. در عشق سعی نکنید که چیزی را به طرف مقابل تحمیل کنید، بلکه به او نیز فرصت ابراز علاقه دهید.
اگر فرزندانتان همچنان کوچک هستند و تحصیلات خود را شروع نکرده اند، به آنها نگرش های سازنده را آموزش دهید و در رابطه با آنها رفتار تان را کنترل کنید، که در غیر اینصورت آنها از شما خسته و ناامید می شوند و غیر قابل کنترل هستند.

– فال روزانه در روز ۹ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین شهریور ماه

عقل حکم می کند که برای مراقبت از خود، وقت زیادی را بگذارید و نیازهای هر روزه خود را برآورده کنید. هرگونه مشاوره ای را که میخواهید به دیگران بدهید، در زندگی خود نیز اعمال کنید. اگر زمان های سختی را پشت سر گذاشته اید، این روزها وقت آن است که زمان بیشتری را برای خانواده و دوستانتان اختصاص دهید و از بودن در کنار آنها لذت بیشتری ببرید.
اگر مدتی است که قصد خرید چیزی را دارید که ضروری است، امروز زمان مناسبی برای آن خواهد بود. گاهی اوقات اتفاقات متضادی بر شما تاثیر می گذارد و باعث می شود که به راحتی و درست تصمیم نگیرید.
نگران نباشید و صبور باشید، که بزودی می توانید همه چیز را به خوبی پیش ببرید. شما فرد ایده آلیستی هستید و همین موضوع می تواند شما را از تجربه های زیادی محروم کند.
سعی کنید امسال مسائل را ساده تر بگیرید، تا زندگی بیشتر به کامتان باشد.
زندگی شما وارد مرحله حساسی شده که باید از قبل برای لحظه لحظه آن برنامه ریزی کنید/ بدون فکر قدمی برندارید که به ضررتان تمام می شود.
به زودی از نظر مالی اوضاع بهتری خواهید داشت و باید که دور خرج های اضافه تان را خط بکشید تا در آینده به مشکل بر نخورید.

– فال روزانه در روز ۹ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین مهر ماه

شما ممکن است که به راحتی از کارهای روزمره تان خسته شوید. به جای اینکه منتقد باشید، شانس ایجاد تغییرات سازنده را دارید.
روابطتان شدیدتر و احساسی تر می شود، قدرش را بدانید. به سمت مصالحه معنادار گام بردارید. اگراسترس دارید و یا با دردهای کوچک سر و کار دارید، تنها گوش دادن به موسیقی می تواند به شما کمک کند.
شما بدون هیچ مشکلی در حل مشکل خود موفق خواهید شد. سعی خواهید کرد همه مشکلاتتان را از بین ببرید، تا هماهنگی خانواده را تحت تاثیر قرار دهید. امروز یک روز بسیار مطلوب برای کارهای عاشقانه شماست، جنس مخالف آن هم می تواند در برابر جذابیت شما مقاومت کند.
امروز سطح کلسترول شما کمی بالا می رود، نه به خاطر رژیم غذاییتان، بلکه به خاطر استرس، همه کارها را خوب انجام دهید تا بتوانید در طی کار و بعد از کارتان استراحت کنید.

– فال روزانه در روز ۹ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین آبان ماه

امروز ممکن است با فردی مواجه شوید که به شدت با نظرات شما مخالفت میکند، بهترین عملکرد شما سکوت و احترام گذاشتن به عقاید وی می باشد، تا بی احترامی نکنید.
این روز ها زمانی مناسب برای سفر یا ماجرا جویی است. در صورت امکان از شهر خارج شوید و از زیبایی طبیعیلذت ببرید.
ممکن است که در ذهن شما عشق قدیمی باشد که با اندکی فکر کردن و مشورت با مشاور به اشتباه خود پی خواهید برد و باعث میشود که بهتر برای آینده احساسی خود تنظیم بگیرید.
ممکن است که دچار ضعف سیستم ایمنی بدن شوید، اما اقدامات ابتدایی به شما این امکان را میدهد که ناراحتی را از خود دور کنید. در برابر سوء استفاده ها و مخالفان خود اعتماد به نفستان را از دست ندهید.
این روز ها زیاد در کار خود غرق میشوید و این وضعیت باعث میشود که اوقات فراغتتان را فراموش کنید و سعی کنید که خودتان را در اولویت قرار دهید.

– فال روزانه در روز ۹ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین آذر ماه

بیشتر از یک راه برای رسیدن به چیزی که امروز می خواهید ، وجود دارد. شما یک رهبر ذاتی و یک فرد خلاق هستید. خلاق باشید و در خارج از کادری فکر کنید. شما به نصیحت و حمایت از افرادی نیاز دارید که حداقل به اندازه شما باهوش هستند.
از طریق فعالیت هایی شور و اشتیاق می گیرید و این شور و شوق برای شما بسیار مفید هستند و احساس خوشحالی را به شما می دهد.
جو خاصی از سو تفاهم بر روابط بین والدین و کودکان تاثیر خواهد گذاشت. ثبات زندگی عشقی شما بیش ترین نگرانی را خواهد داشت، سعی خواهید کرد که بهترین راه را برای رسیدن به آن پیدا کنید.
امروز یک روز خوب برای امور مالی و بودجه تان است.
اگر برای حل مشکل یک نظام شخصی به کمک نیاز دارید، تردید نکنید که به دوستان نزدیک خود مراجعه کنید؛ مشاوره آن ها عاقلانه خواهد بود و هر کاری می کنند تا به شما کمک کنند از این مخمصه رهایی یابید.

– فال روزانه در روز ۹ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین دی ماه

امروز یک زمان ایده آل برای اجرا و انجام کارهای گروهی و تیمی است. سعی کنید با دوستانتان، به خصوص قدیمی تر ها معاشرت بیشتری داشته باشید.
بیشتر مراقب هزینه های خود باشید، که ممکن است در انجام سرمایه گذاری اشتباه کنید و موجب فریب خوردنتان شود. تمام جوانب لازم در نظر بگیرد، و با افراد باتجربه مشورت کنید.
امروز زمانی مناسب برای جمع شدن پرونده های قضایی است، که به نفع شما به پایان می رسد. اگر که در گذشته ای نه چندان دور در عشق شکست خورده اید، بهتر است که به خود فرصت بدهید و بعد دنبال عشق و آدمی مناسب برای آینده خود باشید.
در کارتان باهوش تر باشید و اجازه ندهید همکارانتان وظایفی که بر عهده آن ها است را بر دوش شما بیندازند.
و از مهربانی شما بیش از اندازه سوء استفاده کنند. ای روزها شما مانند همیشه به عزیزانتان بیش از حد اهمیت می دهید، اما توجه داشته باشید که هر شخص خودش را باید در اولویت قرار دهد و با خلق و خویی بهتر، و صحیح و سالم به اطرافیان رسیدگی کند.
دیگران را برای انجام چیزهایی مجبور نکنید و بگذارید که آنها به تدریج و به آرامی همه چیز را بپذیرند. امروز ممکن است اشتباهات زیادی داشته باشید، که در آینده درباره آن فکر کنید و باعث پشیمانی تان شود.
پس بهتر است که از انجام کارهای بی مورد پرهیز کنید.

– فال روزانه در روز ۹ فروردین ۱۳۹۸ برای متولدین بهمن ماه

صبر و شکیبایی شما باعث می شود تا بتوانید موانع را از سر راه خود بردارید و به موفقیت برسید. انرژی فوق العاده ای که دارید، باعث می شود مسائل غیر منتظره و بدیمن را به راحتی از میان بردارید.
روابط و موقعیت های شما که دچار آشفتگی شده بودند، در حال بهبود می باشند.
آرام و منطقی باشید و قبل از اینکه مشکل واقعی به سراغتان بیاید، با اعتماد به نفس کامل آن مسائل را حل کنید. توکل خود را به خداوند افزایش دهید و شهامت داشته باشید تا بتوانید به راحتی دشمنان را که دچار دشواری کارتان شده اند، کنار بگذارید.
این کار باعث مزیت های روانی زیادی برای شما نیز خواهد شد. امروز حتما برای افزایش حقوق به کارفرمای خود مراجعه کنید، نمی تواند آن را رد کند و قطعا پذیرفته خواهند شد. درگیری های خانوادگی شما با درایتی که دارید، به زودی حل و فصل خواهند شد.
شما شخصی متواضع ،با صداقت ،دارای قدرت تمرکز بالا، عملگرا و پر از شور و نشاط هستید. استعدادهای بسیار و قدرت تخیلی قوی در اختیار دارید، که اگر آنها را به خوبی به کار بگیرید میتوانید معجزه کنید.
آماده باشید تا روزی بسیار خوب و مثبت را پشت سر بگذارید.

– فال روزانه در روز ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ برای متولدین اسفند ماه

امروز می تواند به ویژه برای مردان مرداد ماهی آزار دهنده باشد که درک کند که یک زن فقط باید صحبت کند و دنبال راه حل نباشد.
یا یک زن نمی تواند از انگیزه یک مرد برای رفع آنچه در موردش صحبت می کند، قدردانی نکند. فکر نکنید دیگران به چه چیزهایی فکر می کنند. شما این امکان را خواهید داشت که ایده های خود را به لطف اراده تان افزایش دهید.
مراقب رفتار آنی خود باشید که ممکن است شما را بی هدف جلوه دهد. پیشرفت حرفه ای شما تماشایی خواهد بود.
تمام مراحل شخصیت رسمیتان مورد علاقه قرار خواهد گرفت. هزینه هایتان را برای بالا بردن انرژی خود محدود نکنید و تمام تلاشتان را برای بهبود انرژی و خلق و خوی خود انجام دهید. اگر استرس دارید، کاری که می توانید برای استراحت خود انجام دهید را به تعویق نیندازید.