علیرضا قربانی به تالار وحدت باز می گردد

02:3618۰
تور کنسرت‌های علیرضا قربانی بعد از یک وقفه کوتاه مجدداً از سر گرفته خواهد شد.
به گزارش هفت هنر، این برنامه در حالی به میزبانی تالار وحدت و با حمایت مالی “شهر فرش” بعد از یک وقفه کوتاه پنجشنبه ۱۷ تیرماه روی صحنه خواهد رفت که تاکنون فروش بلیت‌هایش با استقبال بسیار خوب علاقه‌مندان روبه‌رو بوده و سه بار بصورت متوالی تمدید شده است.

مهیار علیزاده آهنگساز “دخت پری‌وار” ضمن ابراز خرسندی از تمدید این اجرا برای چندمین بار گفت: کنسرت‌ها روز اول برای دو شب تهیه دیده شده بودند اما با استقبال ویژه مخاطبان این شب‌ها افزایش چشمگیری داشته است.

وی افزود: در این کنسرت‌ها نوازندگانی چون: میثم مروستی: ویلن، امیر دارابی: پیانو، نیلوفر محبی: ویلن، پریسا پیرزاده: ویولا، آتنا اشتیاقی: ویلنسل، فرشید پاتینیان: کنترباس، میلاد عباسی: هورن، حسام صدفی نژاد: ابوا، سایوری شفیعی: کلارینت، آرین کشیشی: گیتار بأس، همایون نصیری: پرکاشن، پیمان حاتمی: سازهای الکترونیک و سامان صمیمی: کمانچه، رکسانا صرافی، مهدیه صفدری و بهرخ شورورزی به عنوان همخوان گروه حضور خواهند داشت.

او ادامه داد: رپرتوار اجرایی کنسرت شامل قطعات منتخبی از آلبوم “دخت پری‌وار” و همین‌طور چند قطعه از آلبوم “حریق خزان” است. همچنین علی رضوی، مجید روغنی و مهسا نعمت هم در بخش اجرایی کنسرت حضور خواهند داشت.

علیزاده تأکید کرد: در این کنسرت‌ها ۱۲ قطعه شامل: پرده‌نشین، دریای بی‌پایان، مرثیه، دوستت دارم، عتاب یار، نگاه، راز، دلتنگ، صبح آزادی، گمگشته، سواد عاشقی و دخت پری‌وار از آثار شاعرانی چون سعدی، عراقی، عطار، سایه، قیصر امین پور، فریدون مشیری، محمدعلی اسلامی ندوشن، محمدعلی بهمنی و علیرضا کلیایی اجرا خواهد شد.

تور این کنسرت‌ها از شهر تهران آغاز شده و به شیراز رسیده و مجدداً به تهران بازگشته است.

قربانی همچنین در ماه گذشته همراه با سامان صمیمی در فستیوال موسیقی ˝زوریخ˝ روی صحنه رفته است.

اجراهای زنده آلبوم “دخت پری‌وار” با صدای علیرضا قربانی با کارگردانی هنری رضا موسوی روی صحنه خواهد رفت و تیم اجرایی کنسرت مشغول برنامه‌ریزی برای اجرایی با جلوه‌های بصری ویژه هستند.

این کنسرت روزهای ۱۷، ۱۸ و ۱۹ تیرماه سال جاری به مدت سه شب و هر شب یک سئانس ۲۱:۳۰ در تالار وحدت برگزار خواهند شد.

آلبوم “دخت‌ پری‌وار” شامل ۱۲ قطعه است و در آن اشعاری از سروده‌های شعرای نامی کلاسیک و معاصر را شامل می‌شود و ضبط تمامی قطعات این مجموعه در ایران انجام شده و جمعی از نوازندگان سرشناس داخلی هم نت‌های مهیار علیزاده را به اجرا درآورده‌اند.

لینک کوتاه
https://titrhonar.ir /?p=3749

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند

*