۲۴ / ۰۱ / ۱۴۰۰
Asia/Tehran 23:34

شهاب حسینی: جایزه جشنواره فیلم کن برای من خوش یمن نبود

01:56۰

 شهاب حسینی می‌گوید که دریافت جایزه جهانی جشنواره فیلم کن برای وی خوش یمن نبوده است.

 به گزارش هفت هنر، شامگاه شنبه ۱۶ مرداد مراسم افتتاح باشگاه هواردان هنر  ایران برگزار شد  و در این مراسم ازشهاب حسینی، فرهاد اصلانی، کیانوش عیاری، رضا میرکریمی تقدیر شد.

 شهاب حسینی  طی سخنانی با اشاره به اتفاقاتی که برای وی بعد از کسب جایزه جشنواره فیلم کن رخ داده است  گفت: من تصور می‌کردم که هر جایزه جهانی برای کسی که آن جایزه را می‌گیرد  یک خوش شانسی‌های  می‌آورد و باعث  شروع یک دوره طلایی در فعالیت هنری  برنده جایزه می‌شود اما اشتباه فکر می‌کردم.

وی ادامه داد: از زمانی که به ایران  بازگشتم  کسب این جایزه برای من خوش یمن نبوده است و با چالشها و حواشی فرساینده‌ای  مواجه  بودم.

بازیگر فیلم  فروشنده افزود: از همان  زمانی که  وارد  فرودگاه شدم متوجه شدم که هیچ تمهیدی برای ساماندهی جمعیت و مردم عزیزی که راه زیادی  را  قبول زحمت کرده بودند و  به استقبال ما آمده بودند اندیشیده نشده است  و ما شرمنده آنها شدیم و نتوانتسیم به احساسات آنها پاسخی شایسته بدهیم و  از همین جا به آنها می گویم  که قدمهای شما  روی چشم ما بوده است  و ببخشید که نتوانتسیم تشکر کنیم.

 وی  ادامه داد: این روزها رگبارهای غم انگیزی را  سپری کردم ولی امشب نسیمی  از مهر و محبت به من وزید  و جان گرفتم و تا جان در بدن دارم برای سربلندی  ایران و انسان ایرانی تلاش می‌کنم.

لینک کوتاه
https://titrhonar.ir /?p=5037

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند

*