شهاب حسینی با دلشکسته و اسکورسیزی با هوگو در اخر هفته تلویزیون
شهاب حسینی با دلشکسته و اسکورسیزی با هوگو در اخر هفته تلویزیون

شبکه‌های مختلف تلویزیون برای تعطیلات هفتهِ آخر بهمن، پخش ۲۷ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن را تدارک دیده‌اند. به گزارش تیترهنر، تعطیلات آخر هفته بهمن در تلویزیون، شاهد پخش چندین فیلم سینمایی ایرانی، خارجی و انیمیشن خواهد بود. شبکه‌های مختلف سیما، این هفته ۲۷ اثر برای پخش در نظر گرفته‌اند که شبکه ۳ و ۵ […]

شبکه‌های مختلف تلویزیون برای تعطیلات هفتهِ آخر بهمن، پخش ۲۷ فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن را تدارک دیده‌اند.

به گزارش تیترهنر، تعطیلات آخر هفته بهمن در تلویزیون، شاهد پخش چندین فیلم سینمایی ایرانی، خارجی و انیمیشن خواهد بود. شبکه‌های مختلف سیما، این هفته ۲۷ اثر برای پخش در نظر گرفته‌اند که شبکه ۳ و ۵ در این میان سهم بیشتری از پخش آثار ایرانی و خارجی را به خود اختصاص می‌دهند. ۱۳ فیلم خارجی، همین تعداد فیلم ایرانی و یک انیمیشن روی آنتن خواهند رفت تا این بار توازن میان پخش فیلم‌های ایرانی و خارجی برقرار شود.

نکته جالب اما پخش دو فیلم «مرد ناشناس» و «دلشکسته» با بازی شهاب حسینی، بازیگر پرطرفدار سینماست که قطعا برای طرفدارانش اتفاقی خوشایند خواهد بود. پخش فیلم «هوگو» ساخته مارتین اسکورسیزی هم از دیگر اتفاق این هفته تلویزیون است؛ بن کینگزلی، ساشا بارون کوهن، کلویی مورتز و ایسا باترفیلد بازیگران این فیلم هستند. «هوگو» اولین فیلم سه‌بعدی اسکورسیزی است.

طرفداران سینمای ایران همچنین این هفته می‌توانند شاهد پخش دو فیلم محبوب «یک تکه نان» ساخته کمال تبریزی و «بوسیدن روی ماه» به کارگردانی همایون اسعدیان باشند که ساعت، روز پخش و شبکه آن در جدولی که در ادامه مشاهده می‌کنید، آمده است.

 

 

همچنین به جز جدول زیر، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «بی‌خوابی»، «چهار دیوانه» و «هوک»، پنج‌شنبه ۲۶ بهمن‌ در ساعت‌های ۱۱، ۱۷، ۲۱  و «افسانه روز دوم فوریه»، «نجات بزرگ»، «نیروی ویژه» و «مرد دو صد ساله»، جمعه ۲۷ بهمن‌ ساعت ۱۱، ۱۵ ، ۱۷ و ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

 

نام فیلم و کارگردان شبکه زمان پخش بازیگران خلاصه داستان
«اسب کهر را بنگر»

کارگردان: فرد زینمان

یک پنج‌شنبه ۲۶ بهمن‌

ساعت ۲۲

گریگوری پک، آنتونی کوئین و عمر شریف مانوئل آریگوئز مبارز مخالف حکومت اسپانیا در زمان فرانکو است که پس از پایان جنگ داخلی در فرانسه به حال تبعید زندگی می‌کند. او پس از ۲۰ سال به دلیل بیماری مادرش تصمیم می‌گیرد به اسپانیا بازگردد ولی مأموران حکومت فرانکو دنبال او هستند….
«مادر من»

کارگردان: نانی مورتی

یک جمعه ۲۷ بهمن‌

ساعت ۱۶

مارگریتا بای، گیلیا لازارینی و جان تورتورو مارگریتا که کارگردان بسیار معروفی است در حین فیلمبرداری فیلمش در مورد تعطیلی کارخانه‌ها و بیکاری کارگران در ایتالیا متوجه می‌شود که مادرش به‌دلیل بیماری باید در بیمارستان بستری شود. برادرش جیوانی به او کمک می‌کند تا مادرشان را در یک مرکز بازپروری بستری کنند. مادر که معلم ادبیات بوده و در تمام عمر با سخت‌کوشی زندگی کرده است از این موضوع سخت آزرده شده و نمی‌داند که روزهای طولانی بیمارستان را چگونه سپری کند. مارگریتا و جیوانی پس از صحبت‌های زیاد با دکترها و پرستارها متوجه می شوند که مادرشان بیمار خاصی ندارد بلکه به دلیل کهولت سن دچار زوال شده است….
«امیدها و نجواها»

کارگردان: ایرج کریمی

دو پنج‌شنبه ۲۶ بهمن‌

ساعت ‌‌۸

افشین کتابچی، روح الله کمانی، علیرضا محمدی و روناک یوسفی فیلم به بررسی زندگی سه خانواده مختلف از طبقات متفاوت اجتماعی ـ اقتصادی و مشکلاتشان در زندگی می‌پردازد. ژاله کریمان دکتر زنان ،هما امینی پرستار و لیلا آذری نظافتچی بیمارستان….
«عامل سوم»

کارگردان: مجید جوانمرد

دو پنج‌شنبه ۲۶ بهمن‌

ساعت ۲۳:۳۰

کوروش تهامی، لیلا بلوکات، علیرضا جلالی تبار و پویا امینی داستان فیلم از این قرار است که یک گروه جاسوسی (شرکت استارنت) درصدد نفوذ به یک شرکت حساس دولتی (شرکت افق) هستند که برای رخنه به اطلاعاتِ آن شرکت از راه‌ها و شیوه‌های مختلف بهره می‌برند.
«ستاره من»

کارگردان: حسین سهیلی‌زاده

دو جمعه ۲۷ بهمن‌

ساعت ۸

آرمیتا مردای، سولماز غنی، مرجان محتشم و کیهان ملکی پدر و مادر ستاره‌ی نه ساله، سال‌هاست که از یکدیگر جدا شده‌اند. ستاره با مادر زندگی می‌کند. در این میان مادر ستاره به‌شدت بیمار است و در آستانه‌ی مرگ دخترش را به پدر می‌سپارد. این در حالی است که ستاره به‌دلیل فاصله‌ای که به لحاظ عاطفی با پدر دارد نمی‌تواند با او رابطه گرمی برقرار کند و پدر به‌دنبال راهی است تا در نبود مادر جایگاه خود را نزد دخترش بیابد. اما حضور همسر دوم او کار را برای ایجاد رابطه‌ی پدر و فرزندی سخت‌تر کرده است….
«خاکستر نشین

کارگردان: وحید پرشاد

دو جمعه ۲۷ بهمن‌

ساعت ۱۷:۳۰

یوسف تیموری و الناز حبیبی سامان جوانی است که در کارگاه میناکاری مشغول است. واردات اجناس چینی با قیمت ارزان کارگاه‌های تولیدی را متضرر کرده است و شکایت کارگران نیز موجب شده سامان نتواند کارگاه را سرپا نگه دارد. سامان در ابتدا تصمیم می‌گیرد که کارگاه را بفروشد و دلالی کند ولی نامزد او، یلدا با این کار مخالفت می‌کند و سامان نیز از این کار منصرف می‌شود. او سفارش کار تحویل گرفته که با قیمت پایین‌تر از قیمت چین باید تحویل دهد و برای همین کارگرانی را به استخدام درمی‌آورد که حاضر باشند با دستمزد کمتر از قانون کار برایش کار کنند و در عوض مقداری از سود کار را به آنها اختصاص دهد. سامان برای پیدا کردن کارگری که از او شکایت نکند به مشکل برمی‌خورد….
«عکس‌های هالیس وود»

کارگردان: تونی بیل

دو جمعه ۲۷ بهمن‌

ساعت ۲۳

هالیس وود دختر بی‌سرپرست نوجوانی است. توسط یک کارمند بهزیستی به یک معلم بازنشسته نقاشی به‌نام جوزی برای نگهداری سپرده می‌شود. جوزی هنرمندی است که با چوب اجسام مختلفی درست می‌کند. برای تعطیلات تابستان هالیس مجبور می‌شود در کنار خانواده‌ای زندگی کند که چند سالی است دختر کوچک خود را از دست داده‌اند….
«سفر سهراب»

کارگردان: جواد علیزاده

سه پنج‌شنبه ۲۶ بهمن‌

ساعت ۱۰

حسین انصاری و حسن چودن این فیلم به معرفی یکی از نژادهای اسب ایرانی که در استان خراسان رضوی وجود دارد، می‌پردازد و روایتگر جوان سوارکار روستایی است که قصد دارد برای فراهم‌کردن هزینه مراسم عروسی‌اش، اسب اصیل و بومی (یورقه) خود را که از پدرش ارث برده است، بفروشد.
«هرچه پیش آید»

کارگردان: دیوید مکنزی

سه پنج‌شنبه ۲۶ بهمن‌

ساعت ۱۵

دال دیکی، بن فوستر و چریس پینه تنر و توبی دو برادرند که به‌تازگی مادر خود را از دست داده‌اند و قرار است تنها مزرعه آنها نیز به جای بدهی توسط بانک مصادره شود. تنر برادر بزرگتر است که خاطرات خانوادگی خیلی تلخی دارد. او سال‌های زیادی از عمر خود را در زندان سپری کرده و اکنون در زندگی‌اش چیزی برای از دست دادن ندارد. اما توبی برادر کوچک تنر سالها پیش ازدواج کرده و صاحب دو فرزند است. او به تازگی از همسر خود جدا شده و تمام دغدغه‌اش در زندگی این است که فرزندانش در آینده به سرنوشت او و اجدادش دچار نشده و زندگی خود را در فقر و تنگدستی سپری نکنند….
«یاغی»

کارگردان: رونیه اسکرولا

سه پنج‌شنبه ۲۶ بهمن‌

ساعت ۲۴

ماهیل گیل و راجندرا کوپار پان سینگ تمار که خود را یک یاغی و شورشی می‌داند خبرنگاری را برای مصاحبه با خودش قبول می‌کند و از اینکه چگونه به یاغی‌گری کشیده شده است، سخن می‌گوید. پان سینگ در ابتدا یک سرباز ارتش بوده است، اما سپس رؤسایش در ارتش متوجه می‌شوند که پان سینگ توانایی زیادی در ورزش دو و میدانی دارد و دونده سریع با پرش‌های بلندی است. بنابراین او را به عنوان عضو تیم دو و میدانی ارتش به کار می‌گیرند. به‌تدریج موفقیت‌های ملی و بین‌المللی پان سینگ فزونی می‌گیرد و وی در چندین مسابقه برنده می‌شود و مدال قهرمانی می‌آورد….
«حفره»

کارگردان: کاوه خداشناس

سه جمعه ۲۷ بهمن‌

ساعت ۱۰

پویا امینی، مریم معصومی و مهدی امینی خواه ایمان که دانشجوی هوا فضا در خارج از کشور است با شنیدن خبر تصادف خواهرش و حال نامساعد او وارد ایران می‌شود و در همین حین با دوست خواهرش مونا و برادر او که مهرداد نام دارد و در زمان نبودن وی برای خانواده‌اش زحمت فراوان کشیده‌اند آشنا می‌شود. بعد از چندی رابطه‌ی آنها با هم صمیمی‌تر می‌شود و با پیشنهاد مهرداد ایمان به ایران بازمی‌گردد و در سازمان هوا و فضای کشور مشغول کار می‌شود و تصمیم ازدواج با مونا را می‌گیرد اما به طور تصادفی متوجه می‌شود که مونا و مهرداد خواهر و برادر نیستند…!
«ببر خیزان، اژدهای نهان ۲»

کارگردان: یون پو بینگ

سه جمعه ۲۷ بهمن‌

ساعت ۱۴:۳۰

دوونی ین ، مایکل یهو و هاری شام بعد از مرگ استاد لی، یوشو جنگجویی که از شاگردان او بود برای نجات شمشیر معروف و خاص استاد به آنجا می‌رود که متوجه می‌شود. عده‌ای جنگجوی تبهکار دیگر برای به دست آوردن شمشیر دست به کار شده‌اند. بین آن‌ها درگیری‌هایی به وجود می‌آید و یوشو با کمک یکی دیگر از شاگردان ماهر استاد به‌نام منگ به مبارزه با تبهکاران می‌پردازند و ….
«رویای طلا»

کارگردان: جیسون آرگود

سه جمعه ۲۷ بهمن‌

ساعت ۳۰: ۱۹

جیمی بامبر، ماری آوگروپولوس و آلیکس پاوانوویک دان و ویل، زن و شوهر جوانی هستند که به‌دلیل مشکلات مالی، همه‌ی دارایی‌های خود را از دست داده‌اند. تا اینکه در مسیر سفر به شهری دیگر برای پیدا کردن کار، با خواهر و برادر خلافکاری آشنا می‌شوند. پس از همسفر شدن با آنان، با ماجرای چند صندوق طلای مفقود شده در برف مواجه می‌شوند.

ویل و دان به‌همراه خواهر و برادر خلافکار تصمیم می‌گیرند به دنبال طلاها بروند. اما در این مسیر به‌خاطر سرمای زیاد جان خود را از دست می‌دهند. ویل تنها بازمانده از این سفر است که پلیس او را پیدا می‌کند.

«سیارک تاریک»

کارگردان: جیسون بورکیو

 

چهار پنج‌شنبه ۲۶ بهمن‌

ساعت ۲۰:۳۰

مارک لوتز و آنا ون هوفت یک طوفان مرگ‌بار از شهاب سنگ‌ها از آسمان بر روی شهر می‌ریزد و خسارات زیادی به مردم وارد می‌کند. یک فیزیکدان به نام توماس معتقد است هنوز چیزی بدتر از این طوفان در راه است. او معتقد است این شهاب سنگ‌ها بخش کوچکی از سیارک است و خود سیارک در راه است. اما مسئولین فضایی مخالف حرف‌های او هستند….
«مرد ناشناس»

کارگردان: احمد ظریف‌رفتار

 

 

 

چهار جمعه ۲۷ بهمن‌

ساعت ۲۱:۳۰

امین تارخ، شهاب حسینی و لاله اسکندری داستان فیلم درباره شخصی به نام مستوفی است که بنا به دلایلی دچار فراموشی می‌شود. مستوفی که از انجام امور زندگی بازمانده در پی شخصی مورد اعتماد است تا انجام این امور را به او محول کند تا اینکه با مرد ناشناسی آشنا می‌شود که خود را حسابدار معرفی می‌کند. این آشنایی رفته رفته باعث می‌شود مستوفی خاطرات گذشته و زندگی خود را به یاد آورد.
«مسابقه ازدواج»

کارگردان: سهیل موفق

 

 

 

پنج پنج‌شنبه ۲۶ بهمن‌

ساعت ۱۳:۳۰

مجید واشقانی و امید نوری این فیلم داستان سه دوست است به نام‌های مهیار، هومن و امیر که هر سه مهندس ساختمان هستند و در یک شرکت کار می‌کنند.  مدیرعامل شرکت قرار است شعبه‌ی جدیدی در کیش افتتاح کند و یکی از این سه کارمند نمونه را به عنوان مدیرعامل آن شعبه انتخاب کند. شرطش برای این کار تأهل است که هیچ‌کدام از آنها متاهل نیستند. مدیرعامل عنوان می‌کند که هر کدام زودتر متأهل شد و ازدواج کرد او را به عنوان مدیر شرکت به کیش می‌فرستد…!
«آکیلا و مسابقه کلمات»

کارگردان: داگ اچی سون

 

 

 

 

پنج جمعه ۲۷ بهمن‌

ساعت ۸

آنجلا باست، لورنس فیش بورنز و کیکه پالمر آکیلا دختر بچه یازده‌ساله‌ی سیاه‌پوستی است که در آمریکای جنوبی زندگی می‌کند. وی زندگی سختی دارد و در واقع هیچ‌کس نیست که به او اهمیت دهد. پدرش مرده و مادرش هم از وی غافل است و اصلا وجود آکیلا برایش اهمیتی ندارد! برادرش هم جز خلافکاران خیابانی است ولی آکیلا نمی‌خواهد به این شکل به زندگی ادامه دهد. او می‌خواهد در مسابقات بین‌المللی هجی‌کردن کلمات شرکت کند و معلمش به او کمک می‌کند و آکیلا موفق می‌شود.
«دنیای نوبوناگا»

کارگردان: هیروکای ماتسویاما

 

 

 

 

 

 

 

 

پنج جمعه ۲۷ بهمن‌

ساعت ۱۳:۳۰

 

شان اوگوری و کو شیباساکی میتسوشیده پسر جوان امروزی توانسته است با سفر در زمان به قرن شانزدهم رفته و در یکی از قبیله‌های بزرگ و قدرتمند ژاپن زندگی کند! او به‌دلیل شباهت زیادی که به فرمانده این منطقه به نام اودا نوبوناگا دارد، برای مدتی به‌عنوان بدل فرمانده بر جایگاه فرماندهی می‌نشیند. این منطقه تحت فرماندهی اودا نوبوناگا است که به‌دنبال برقراری صلح و پایان جنگ بین قبایل مختلف است. قبایل مختلف می‌خواهند اودا نوبوناگا را به قتل برسانند، اما این پسر جوان با اخلاق خوب خود همه را جذب کرده و موجب بهبود کارها و شرایط سربازها و زیردستانش شده است حتی اودا نوبوناگای واقعی هم به او علاقمند شده است و قرار است او را به عقد خواهرش در آورد. از طرفی متحدان اودا می‌خواهند بدل او را به قتل برسانند تا با این بهانه به دشمن حمله کنند…!
«دل شکسته»

کارگردان: علی روئین‌تن

 

پنج جمعه ۲۷ بهمن‌

ساعت ۲۰:۳۰

 

شهاب حسینی، فریبا کوثری، خسرو شکیبایی و رضا رویگری نفس دختری از خانواده متمول است که با یکی از هم‌کلاسی‌هایش به‌نام امیر علی لج و لجبازی دارد. امیرعلی فرزند شهید است و سعی می‌کند که در مقابل نفس ادب را رعایت کند تا اینکه آنها به دستور استاد رضوی مجبور می‌شوند که با هم پایان‌نامه‌هایشان را ارائه دهند که در طی این روند به هم علاقمند شده و امیرعلی او را از پدرش خواستگاری می‌کند که با مخالفت شدید او بالاخره باهم ازدواج می‌نمایند.
«کاوشگران»

کارگردان: حمیدرضا نادری

 

 

شما پنج‌شنبه ۲۶ بهمن‌

ساعت ۲۳

 

قطب‏الدین صادقی، محرم زینال‏زاده و سمانه دهقان‌پور دکتر جهان مجد محقق و باستان‏شناس به‌دنبال اشیایی است که ارسلان، والی نیشابور در زمان حمله‌ی مغول چال کرده است. بخشی از این گنجینه در سال ۱۳۵۷ و مقارن با مبارزات انقلاب به‌دست باستان‏شناسی به‌نام شمس کشف شده و قرار بوده مجد که در آن دوران دستیار شمس بوده به مراجع ذی‏صلاح برساند. ظاهراً مجد این عمل را انجام می‏دهد. اما با نفوذ، در آن دوران مانع از رسیدن این گنجینه به سازمان مربوطه شده‏اند و  اکنون بیش از سی سال همچنان مجد به دنبال آن است….
«شعله در باد»

کارگردان: فرهاد مهران‌فر

 

 

شما جمعه ۲۷ بهمن‌

ساعت ۱۲:۳۰

 

سحر عقیلی، مریم دل‌خواسته، مصطفوی تقوی و سولماز محمدی شوکا، دختر نوجوانی است که پدر جنگلبانش را در مبارزه با قاچاقچی‏های چوب از دست داده است. در روستای شوکا دبیرستانی برای ادامه تحصیل وجود ندارد و اکنون که او باید به مدرسه‏ای شبانه‏روزی برود، حیران مخالف رفتن اوست. اهالی و بزرگان روستا جمع شده و حیران را راضی به مدرسه رفتن شوکا می‏کنند. شوکا، نوجوان کنجکاو و علاقمندی به تحصیل است و درکنار آن با دوربین تصویربرداری خانگی به ضبط تصویر از اطراف می‏پردازد….
انیمیشن «آلوشا»

کارگردان: کانستانتین برونزیت

 

 

کودک پنج‌شنبه ۲۶ بهمن‌

ساعت ۱۴

 

ارتش توگارین به سرزمین آلوشا حمله می‌کند و می‌خواهد طلاهای مردم شهر را بدزدد. آلوشا نقشه‌ای می‌کشد که مردم تمام طلاهای شهر را جمع کنند و در غاری پنهان کنند و سنگ بزرگی را جلوی در غار بگذارند، اما سنگ بزرگ قل می‌خورد و عوض اینکه از طلاها محافظت کند خانه‌های مردم شهر را ویران می‌کند، و ارتش توگارین طلاها را می‌دزد و می‌برد. آلوشا به همراه پیرمردی به نام تیگور، مادر بزرگ، ربابا، یک الاغ و اسبی به‌نام جولیوس سزار به دنبال طلاها می‌روند….
«خوش‌قدم»

کارگردان: جورج میلر

 

کودک جمعه ۲۷ بهمن‌

ساعت ۱۴

 

در یک روز سرد زمستانی در قطب جنوب، تخم از زیر پای پدر مامبل که شخصیت اصلی فیلم است جدا می‌شود و چند متری حرکت می‌کند. پدر مامبل این قضیه را از همه پنهان می‌کند تا این که مامبل به دنیا می‌آید. او از همان بدو تولد صدای بسیار بدی بر خلاف پنگوئن‌ها داشت و مدام با کوبیدن پای خود بر زمین می‌رقصید. او یک روز از خانه بیرون می‌رود و پرنده‌ای قصد شکار او را دارد. مامبل از پرنده می‌پرسد که آن چیست که به پایش بسته‌اند و پرنده می‌گوید که بیگانه‌ها او را دزدیده‌اند و این را به پایش بستند….
«هوگو»

کارگردان: مارتین اسکورسیزی

 

امید پنج‌شنبه ۲۶ بهمن‌

ساعت ۱۸:۱۵

 

بن کینگزلی، ساشا بارون کوهن و کلویی مورتز و ایسا هوگو، که پدر ساعت‌ساز خود را به تازگی از دست داده است، به تنهایی در یک ساعت خیلی بزرگ در ایستگاه قطار زندگی می‌کند. او به خاطر یک وسیلۀ ناتمام که از پدرش به او رسیده است با پیرمردی به نام ژرژ ملیس آشنا می‌شود که در همان ایستگاه یک مغازۀ کوچک دارد. ملیس در گذشتۀ خیلی دور با شغل شعبده‌بازی امرار معاش کرده و پس از آن به همراه همسرش به سینما روی آورده بود. او هر آنچه از شعبده‌بازی می‌دانست با هنر سینما درهم‌آمیخت و جلوه‌های بصری زیبایی خلق کرد، اما با شروع جنگ جهانی کم‌کم ورشکسته شده و نهایتاً اکثر آثار خود را سوزاند و به تاریخ پیوست…
«یک تکه نان»

کارگردان: کمال تبریزی

امید جمعه ۲۷ بهمن

ساعت ۱۸

اسماعیل خلج، احمد آقالو، گلاب آدینه، رضا کیانیان، هومن سیدی، مریم بوبانی، پیام دهکردی، حسین توکلی، فرزین محدث ، رؤیا نونهالی ، هومن برق‌نورد داستان این فیلم افرادی خاص در درگاه الهی را به تصویر کشیده است. زنی به نام عزیز که توانایی خواندن قرآن را نداشته، ادعا می کند در امامزاده ای، سربازی برایش سوره مریم را خوانده و او نیز توانسته از آن پس قرآن خواندن را یاد بگیرد. کربلایی که حافظ قرآن بوده برای تأیید ادعای عزیز به همراه سربازی که در بین راه دیده بود، عازم امامزاده می شود. سرباز تکه نانی را در میان راه به دختری که معلول بود می دهد و باعث شفای دختر می شود. کربلایی با شنیدن مشخصات سرباز توسط عزیز متوجه می شود که وی نظرکرده است…
«گنگستر آمریکایی»

کارگردان: ریدلی اسکات

افق جمعه ۲۷ بهمن‌

ساعت ۱۰

دنزل واشنگتن، راسل کرو، جاش برولین، روبرت فیتزگرالد دیگز، جان هاکس، جان اورتیز و آرماند آسانته فرانک لوکاس راننده و دستیار یکی از متنفذین محله هارلم نیویورک است که پس از مرگ رئیسش وارد تجارت مواد مخدر می شود. او که از هوش سرشاری برخوردار است متوجه می شود نوع مرغوبی از هروئین در ویتنام در حال تولید است. فرانک با کنار زدن واسطه ها مستقیماً به ویتنام می رود و با کمک تعدادی از نیروهای امریکا ،‌هروئین ۱۰۰% خالص را به وسیله هواپیماهای ارتش وارد امریکا می کند. موفقیت او به حدی است که حتی رؤسای مافیا و سردمداران تجارت مواد مخدر را شگفت زده می کند و …
«بوسیدن روی ماه»

کارگردان: همایون اسعدیان

افق جمعه ۲۷ بهمن‌

ساعت ۲۰

شیرین یزدان‌بخش، رابعه مدنی، مسعود رایگان، صابر ابر، سعید پورصمیمی، شیدا خلیق، شاهرخ فروتنیان، و شبنم مقدمی این فیلم داستان احترام‌السادات و فروغ خانم است که در همسایگی هم زندگی می کنند. آنها بیش از بیست سال است که در انتظار فرزندانشان هستند.