شبنم فرشادجو، بازیگر تئاتر و تلویزیون با حضور در برنامه «خندوانه» از خاطرات کودکی‌اش گفت و درباره فعالیت‌های حرفه‌ای خود توضیح داد.

شبنم فرشادجو، بازیگر تئاتر و تلویزیون با حضور در برنامه «خندوانه» از خاطرات کودکی‌اش گفت و درباره فعالیت‌های حرفه‌ای خود توضیح داد.

به گزارش هفت هنر، شبنم فرشادجو، بازیگر تئاتر و تلویزیون، شامگاه چهارشنبه ۲۹ دی مهمان برنامه «خندوانه» به میزبانی رامبد جوان بود.

او در ابتدای برنامه در مورد حضور فعالش بر صحنه تئاتر گفت: «در یک سال حتما یک تئاتر کار خواهم کرد، بیشترین تعداد تئاتری که داشته‌ام سال ۸۲ بود که در سه اجرا بازی کردم. من ۲۰ سال پیش اولین تئاترم را با آقای میرباقری کار کردم.»

این بازیگر درباره همکاری‌اش با مهران مدیری توضیح داد: «سه بار با آقای مدیری کار کرده‌ام؛ در مجموعه‌های «باغ مظفر»، «در حاشیه» و «شوخی کردم» این فرصت همکاری به من داده شد.»

فرشادجو از شیطنت‌های دوران کودکی خود گفت: «بچگی خیلی شیطون بودم و از مهد کودک و مدرسه و کلاس زبان اخراج شدم البته الان که ۳۸ سال دارم، خیلی آرام شده‌ام. یادم هست در مهد کودک یک‌بار به بخش نوزادان رفتم و همه شیشه شیرهایشان را خوردم و بعد اخراجم کردند.»

او جذابت‌ترین کاری را که در کودکی انجام داده است، این‌گونه توصیف کرد: «عروسک‌هایم را در کانال کوچه می‌شستم و ساعت ۹ شب پدرم می‌آمد و من را به خانه می‌برد.»

این بازیگر درباره بهترین هدیه تولدی که علاقه‌مند است دریافت کند گفت: «ماشین دوست دارم، چون یک ماه پیش تصادف بدی داشتم، اتوبوس شرکت واحد چراغ قرمز را رد کرد و به ماشین من کوبید و من الان ماشین ندارم و پولی هم ندارم که ماشین بخرم. خسارتی هم که داده‌اند برای خرید ماشین کافی نیست، ماشینم ۶۰ میلیون خرج دارد.»

فرشادجو درخصوص تاثیر بازیگری بر زندگی‌اش توضیح داد: «من سال ۷۴ دبیرستانی بودم و از همان موقع اعتماد به نفس داشتم و همیشه یک عده اطرافم بودند و به من توجه می‌کردند. بازیگری این حس را در من تقویت کرد و من الان در مواجهه با آدم‌ها صداقت رفتارشان را می‎فهمم. مثلا شما الان خسته هستید و سعی می‌کنید به زور خودتان را خندان نشان دهید.»

فرشادجو درباره فعالیت‌های ورزشی که انجام می‌دهد اضافه کرد: «از نوجوانی دو و میدانی کار می‌کردم، رالی و اسکواش هنرمندان را هم راه انداخته و کار می‌کنیم، لیندا کیانی، پانته‌آ پناهی‌ها، مارال فرجاد و … از اعضای تیم اسکواش هستند.»

او در خصوص تصویب مصوبه مجلس پیرامون بهره برداری از جنگل‌های هیرکانی در شمال ایران، خاطرنشان کرد: «امروز وقتی داشتم به برنامه «خندوانه» می‌آمدم، خانم حجار به من یادآوری کردند تا از طرف تمام هنرمندان حامی محیط زیست مخالفت خودمان را برای تصویب این مصوبه جهت بهره‌برداری از جنگل‌های هیرکانی تا سال ۱۳۹۹ اعلام کنم تا شاید از سمت برنامه شما این اعتراض به گوش مسئولان برسد. بهره برداری از این جنگل‌ها یعنی نابودی درختان با قدمت ۲۰۰ تا ۴۰۰ ساله ایران.»

این هنرمند درمورد بهترین و بدترین اخلاقی که دارد گفت: «اخلاق بدم پرخاشگری است، متاسفانه خیلی زود عصبانی می‌شوم و سریع هم فروکش می‌کند و صداقت هم بهترین اخلاقم است. در ضمن بدقولی و منتظر ماندن برای چیزی حالم را خیلی بد می‌کند، چون آدم خوش قول و عجولی هستم.»