سیامک عباسی در «دورهمی»: کار هیچ کدام از همکارانم را دوست ندارم گوش کنم
سیامک عباسی در «دورهمی»: کار هیچ کدام از همکارانم را دوست ندارم گوش کنم

سیامک عباسی خواننده پاپ در برنامه «دورهمی» در مورد این که کار کدام یک از همکارانش را گوش می‌دهد گفت: «کار هیچ کدام، چون جزو سلیقه‌ام نیستند و دوست ندارم گوش بدهم.» به گزارش هفت هنر، شامگاه جمعه ۱۵ اردیبهشت سیامک عباسی خواننده پاپ مهمان برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری شد. مهران مدیری در […]

سیامک عباسی خواننده پاپ در برنامه «دورهمی» در مورد این که کار کدام یک از همکارانش را گوش می‌دهد گفت: «کار هیچ کدام، چون جزو سلیقه‌ام نیستند و دوست ندارم گوش بدهم.»

به گزارش هفت هنر، شامگاه جمعه ۱۵ اردیبهشت سیامک عباسی خواننده پاپ مهمان برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری شد.

مهران مدیری در ابتدا از سیامک عباسی پرسید اولین بار است که مصاحبه تصویری می‌کند؟ و او جواب داد: «تا چند وقت پیش بله اما مدتی قبل مصاحبه‌ای اینترنتی داشتم.»

سیامک عباسی در مورد این که چرا تا چند وقت پیش هیچ عکس و تصویری از او نبود گفت: «مجوز نداشتم و ترجیح می‌دادم وقتی حضور رسمی ندارم، عکس یا تصویری هم از خودم منتشر نکنم.»

او در مورد دردسرهایی که به واسطه نبودن عکس و تصویر برایش پیش آمد گفت: «خیلی وقت‌ها آدم‌ها به من مسیج می‌دادند که «ممنون که به مهمانی ما آمدی و خواندی!». یک بار یکی را پیگیری کردم و گفتم که من در مهمانی‌ها نمی‌خوانم! باورش نمی‌شد و اصرار داشت که من در مهمانی‌شان بوده‌ام!»

او که اولین کنسرتش را شهریور سال گذشته برگزار کرد به موردی اشاره کرد که کسی با معرفی خودش به اسم سیامک عباسی، نامزد هم کرده بود: «یکی از همه عجیب‌تر بود، کار موسیقی می‌کرد و خودش را به اسم من معرفی کرده بود. با دوستم رفتیم جلوی مغازه‌اش و گفتیم از طرفدارانش هستیم!‌با اعتماد به نفس از کارهایش گفت و فهمیدم نامزد هم کرده است! خودم را که معرفی کردم جا خورد و آخرش حتی گریه کرد. البته نمی‌دانم ماجرای ازدواجش چه شد.»

مدیری در ادامه از او پرسید: «در تمام ترانه‌هایت غم عاشقانه‌ای هست از کجا می‌آید؟». عباسی جواب داد: «سینه سوخته‌ام!»

او در جواب سوال همیشگی مدیری «عاشق شدی؟» هم گفت: «خیلی وقت پیش. آن موقع بچه بودم و راستش هر چه سنم بیشتر می‌شود دیدگاه‌ام نسبت به عشق تغییر می‌کند. الان مطمئن نیستم آن حس عشق بوده یا نه.»

مدیری بار دیگر از او پرسید «الان عاشقی؟» و عباسی جواب داد: «هر روز که از خانه بیرون می‌آیم احساس می‌کنم زندگی چقدر خوب است و عشق را در وجود درخت‌ها، کوچه‌ها و کبوتری که پشت کولر گازی‌مان لانه کرده می‌بینم!»

مدیری به شوخی گفت: «به کبوتری که پشت کولر گازی‌تان لانه کرده چه کار دارم؟! الان عاشقی؟» عباسی در نهایت گفت: «نمی‌دانم. خیلی برایم مبهم است.»

او که اولین آلبومش را شهریور سال گذشته با عنوان «خوشبختیت آرزومه» منتشر کرد در مورد نقاط ضعفش هم گفت: «رُکم و همین باعث ایجاد خیلی از سوتفاهم‌ها می‌شود. زود عصبانی می‌شوم و وقتی عصبانی‌ام داد می‌زنم و آستانه تحملم پایین است.»

خواننده تک آهنگ‌هایی چون «فرشته پاک»، «وقتی دلت شکست» و «جوون‌تر که بودم» در مورد این که کارهای کدام یک از خوانندگان ایرانی داخل کشور را پیگیری می‌کند گفت: «گوش نمی‌دهم.» مدیری پرسید: «یعنی به نظرت خوب نیستند؟» و او جواب داد: «نه! نمی‌گویم خوبند یا بد، جزو سلیقه من نیستند و دوست ندارم گوش بدهم. ممکن است تک آهنگ‌هایی را گوش بدهم ولی این که بخواهم از کسی اسم ببرم و بگویم کارهایش را دوست دارم،‌نه!»

سیامک عباسی اولین سازی را که با آن قطعه‌ای ساخته و به نتیجه رسیده بود و همین طور آلبوم و دو کتابش را به موزه برنامه «دورهمی» داد.