سیامک انصاری در «خندوانه‌»: حرفه دوم من با توجه به آموخته های پدرم، فرش است
سیامک انصاری در «خندوانه‌»: حرفه دوم من با توجه به آموخته های پدرم، فرش است

سیامک انصاری شب گذشته مهمان خندوانه‌ای‌ها شد.

سیامک انصاری شب گذشته مهمان خندوانه‌ای‌ها شد.

به گزارش هفت هنر، شب گذشته خندوانه به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، این ولادت بزرگ را تبریک گفت و با حضور سیامک انصاری بازیگر برنامه تلویزیونی دورهمی، جشن کوچکی برپا کرد.

رامبد جوان مجری این برنامه به حضور و نقش پررنگ پرستاران در زندگی هر یک از ما انسانها اشاره کرد و بعد از برگزاری جشن تولد متولدین هفته گذشته، از سیامک انصاری برای حضور در صحنه سری چهارم خندوانه دعوت کرد.

انصاری در ابتدا پس از سلام و احوال پرسی با حضار داخل استودیو، ضمن تسلیت به دلیل حادثه غمبار ساختمان پلاسکو، درباره فعالیت این روزهای خود در عرصه سینما و تلویزیون گفت: این روزها مشغول فیلمبرداری سکانس های پایانی فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» هستیم و تا چند وقت آینده ضبط سری جدید دورهمی را با تغییراتی اساسی از جمله بازیگران، آیتم های نمایشی و … شروع خواهیم کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه ۴۰ جلسه تولید فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» طول کشید، از بازیگران این فیلم سینمایی نام برد و عنوان کرد: در همه ۴۰ جلسه که ضبط داشتیم، بازیگران ما امیر جعفری، نگین معتضدی، آزاده صمدی، مهران مدیری و حدود هزار و یا دو هزار هنرور جلوی دوربین رفته اند.

جوان در ادامه این گفتگو به رفاقت خود با انصاری و مدیری اشاره کرد و گفت: با شروع  برنامه دورهمی، همه شروع کردن به حاشیه ساختن برای این دو برنامه (خندوانه و دورهمی) که با هم رقیب هستند و … . ولی در اصل به این شکل نیست؛ من و مهران و سیامک با هم رفیق هستیم.

انصاری با بیان اینکه کار خود را در حرفه بازیگری در ژانر جدی آغاز کردم، از همکاری و رابطه خود با رسول ملاقلی پور و خاطرات کودکی خود از رفتن به سینما گفت.

همچنین با ابراز امید و خوشبختی خاطره ای از روزهای تولید برنامه تلویزیونی جمعه بازار بیان کرد و درخصوص حرفه پدری و شغل دوم خود اظهار داشت: حرفه دوم من با توجه به آموخته های پدرم، فرش است و جالب است که بدانیم در آلمان فرش دستبافت تبریز را که تولید کشور چین است، به فروش می‌گذارند. نقشه و بافنده های ما را به دیگر کشور ها بردند و هیچ وقت کسی ثبت نقشه های فرش ایرانی به ذهنش خطور نکرد!

بازیگر مجموعه تلویزیونی «شب های برره» پس از اجرای موقعیت های نمایشی و مسابقه با جوان، پیرامون تکرار و یا پختگی نقش های خود در مجموعه کارهای مهران مدیری توضیح داد: این چیزی است که نویسندگان و مدیری برای من پیاده کرده اند و در مقابلش بیننده هم از من همان توقع را دارد و وجود من را در نقش های دیگر قبول نمی کند.

انصاری در پایان این گفتگو و برنامه خندوانه ضمن اینکه قول داد، مهمانان شب گذشته خندوانه یک شب مهمان سری جدید دورهمی باشند، به همراه جوان مجری و کارگردان برنامه تلویزیونی خندوانه، برای تماشاگران بستنی خریدند و با آرزوی سلامتی و خوشحالی روزافزون این برنامه را به پایان رساندند.