سریال ماه رمضان شبکه سه مشخص شد
سریال ماه رمضان شبکه سه مشخص شد

تصویربرداری سریال «دستت را به من بده» از نیمه گذشت، این سریال قرار است ماه رمضان سال آینده از تلویزیون پخش شود.

تصویربرداری سریال «دستت را به من بده» از نیمه گذشت، این سریال قرار است ماه رمضان سال آینده از تلویزیون پخش شود.

به گزارش تیتر هنر سریال تلویزیونی «دستت را به من بده» به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور و تهیه‌کنندگی علی پورکیانی که اوایل مهر در تهران کلید خورده، هم اکنون به صحنه‌های خیابانی رسیده است.

گروه تولید هم اکنون در خیابان‌های تهران مشغول تصویربرداری هستند و به زودی برای ادامه کار راهی لوکیشن تازه‌ای می‌شوند که خانه یکی دیگر از کاراکترهای مجموعه است.

تمام بازیگران این سریال تلویزیونی تا این بخش از کار جلوی دوربین رفته‌اند و تدوین همزمان مجموعه توسط محمدحسین غضنفری در حال انجام است.

همچنین به گفته تهیه کننده قرار است به زودی نام این سریال تغییر کند.

«دستت را به من بده» یک مجموعه تلویزیونی ۳۷ قسمتی، پر لوکیشن و پر بازیگر است و از این جهت مراحل تولید سخت و طولانی دارد. این سریال ماه رمضان ۹۷ از شبکه سوم سیما پخش می‌شود.

در این مجموعه، امین تارخ، فریبا متخصص، محمدرضا هدایتی، مریم بوبانی، مارال فرجاد، نیما شعبان‌نژاد، دنیا مدنی، بابک بهشاد، علی استادی، معصومه قاسمی‌پور، شیرین آقاکاشی، رحمان باقریان، کاظم هژیرآزاد، حسین ملکی و … به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «رسول تولایی، بزرگتر، محبوب و مورد اعتماد چند خانواده است. این اعتماد به واسطه بازخوانی گذشته خدشه دار می‌شود. خانواده‌هایی که هر کدام با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند و در پی یافتن مقصر اصلی هستند.

محمدمهدی عسگرپور پیش از این ساخت سریال‌های موفق تلویزیونی همچون «جراحت»، «نفس گرم»، «شیدایی»، «گلهای گرمسیری» و … را برعهده داشته است.