سریال آنام زمستان روی آنتن شبکه سه می رود
سریال آنام زمستان روی آنتن شبکه سه می رود

کارگردان سریال “آنام” گفت: ۸۰ درصد از فیلمبرداری سریال “آنام” به پایان رسیده است و همه تلاش ما این است که تولید تا زمستان تمام شود تا سریال اوایل دی ماه از شبکه سوم روی آنتن رود.

کارگردان سریال “آنام” گفت: ۸۰ درصد از فیلمبرداری سریال “آنام” به پایان رسیده است و همه تلاش ما این است که تولید تا زمستان تمام شود تا سریال اوایل دی ماه از شبکه سوم روی آنتن رود.

به گزارش تیتر هنر جواد افشار کارگردان سینما و تلویزیون درباره روند تولید سریال “آنام” گفت: ۸۰ درصد از فیلمبرداری این سریال به پایان رسیده است و همه تلاش ما این است که تولید تا زمستان تمام شود تا سریال اوایل دی ماه از شبکه سوم سیما روی آنتن رود.

وی درباره مقطع زمانی و لوکیشن‌های کنونی این اثر اظهار کرد: این سریال در دو فاز فیلمبرداری می شود که از دهه ۶۰ و ۷۰ شروع شده و به زمان حال می‌رسد.

افشار در خصصوص لوکیشن های فعلی این مجموعه تصریح کرد: در حال حاضر فاز دوم این مجموعه در خیابان شیخ هادی و در شرکتی که مربوط به سکانس های بازی یکی از شخصیت‌های سریال بوده در حال فیلمبرداری است.

این کارگردان درباره ورود به فصل سرما و مشکلاتی که در تولید ممکن است به وجود آید توضیح داد: مشکلی در این مورد وجود ندارد چون در سه ماه گذشته سکانس‌های خارجی سریال فیلمبرداری شده است و تنها سکانس‌های داخلی باقی مانده است که در دو ماه آینده ضبط خواهد شد و سرما در روند کارمان تاثیری نخواهد داشت.

افشار درباره تعامل بین عوامل در این سریال بیان کرد: گروه حاضر در این سریال تعامل عالی داشتند و همه چیز خوب بوده و من به شدت از کار عوامل رضایت دارم.

وی در خصوص پیش‌بینی خود از میزان رضایت مخاطب در زمان پخش این مجموعه تلویزیونی خاطرنشان کرد: به شدت به موفقیت این سریال اعتقاد دارم، امیدوارم مثل کارهای گذشته مورد توجه عموم مردم قرار گیرد و فکر می‌کنم مخاطبان از دیدن این سریال رضایت خواهند داشت.

گفتنی است بازیگران و عوامل حاضر در این سریال عبارتند از: گلچهره سجادیه، عبدالرضا اکبری، مهرانه مهین ترابی، شبنم قلی خانی، مجید واشقانی، سیامک صفری، امیر دلاوری، سامیه لک، کوروش زارعی، ناصر هاشمی، مهشید جوادی، میثم ولی خانی، فاطمه حسینی، هادی افتخار زاده، شهرام خزرایی، رقیه شادخواه، فریبا سهرابی، امین حاجی اکبری، سویل شیرگیر، فیروز عاقلی، علیرضا پور صدیقیان، امیر شاکری، وحید فرشی، فروغ مشقتی، احمد پور خوش، لاله مرزبان، عرفان ابراهیمی، فرهاد بشارتی، حسین مسافر آستانه، منوچهر زنده دل، داریوش سلیمى، مجید شهریاری، علی بیطرفان، آرزو روشناس، آرام چراغی، محمود نورى، شمسى صادقى و …..با حضور سیروس گرجستانی ، خسرو شهراز و کاظم بلوچی.

کارگردان جواد افشار، تهیه کننده اسماعیل عفیفه، نویسنده امیر عباس پیام، مدیر تولید ناصر هادیانفر، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز مجیدرضا فاضلی، مدیر تصویربرداری میلاد پرتویی، مدیر صدابردارى هادی افشار، گروه کارگردانی امیر کرباسچی، عارفه رشیدی، امیر باقری، منشی صحنه داریوش اسقایی، عکاس نازلی هروی، طراح گریم سید جلال موسوی، طراح صحنه امیر زاغری، طراح لباس پگاه ترکی، تدوین امیر ادیب پرور، مدیر تدارکات مهدی پیله وریان.