«زی زی گولو» و «پس از باران» به آی‌فیلم می‌روند
«زی زی گولو» و «پس از باران» به آی‌فیلم می‌روند

دو مجموعه تلویزیونی «قصه‌های تا به تا» و «پس از باران» از دوشنبه (بیستم آذر) به روی آنتن شبکه آی فیلم می‌روند.

دو مجموعه تلویزیونی «قصه‌های تا به تا» و «پس از باران» از دوشنبه (بیستم آذر) به روی آنتن شبکه آی فیلم می‌روند.

به گزارش تیتر هنر، به نقل از روابط‌ عمومی شبکه آی‌فیلم، «قصه‌های تابه‌تا» به کارگردانی مرضیه برومند از دوشنبه (۲۰ آذر ماه) در جدول پخش کانال فارسی آی فیلم قرار می گیرد.

این مجموعه تلویزیونی نخستین‌ بار در سال ۱۳۷۳ از شبکه دو سیما پخش شد که داستان عروسکی به نام «زی‌زی گولو آسی پاسی دراز کوتاه تابه‌تا»، که از سیاره ناشناخته‌ای به زمین آمده را روایت می‌کند. این عروسک با خواندن ورد «زی‌زی گولو آسی پاسی دراکوتا (دراز کوتاه) تابه‌تا»، کارهایی خارق‌العاده انجام می‌دهد.
لیلی رشیدی در نقش خانومی (مادر خانومی)، امیرحسین صدیق در نقش مهندس (آقای پدر)، آزاده پورمختار (زی زی گولو)، مریم سعادت در نقش اعظم جمالی، رضا فیاضی در نقش جمال آقاجمالی و مانی نوری در نقش امیر آقاجمالی، رضا بابک و محمود بصیری از بازیگران این مجموعه تلویزیونی بوده‌اند.

«قصه‌های تابه‌تا» با پایان نمایش مجموعه تلویزیونی «همه بچه‌های من»، از دوشنبه (۲۰ آذر ماه)، هر روز ساعت ۱۷ روانه آنتن می‌شود. تکرار آن نیز در ساعت‌های یک و ۹ روز بعد خواهدبود.

«پس از باران» در شبکه آی‌فیلم

مجموعه تلویزیونی «پس از باران» با پایان پخش مجموعه «ماه و پلنگ»، از کانال فارسی شبکه آی فیلم به نمایش گذاشته می‌شود.
«پس از باران» به کارگردانی سعید سلطانی، اولین بار در سال ۷۹ از شبکه سه سیما پخش شد که روایتی دراماتیک از زندگی دختری شمالی (شهربانو) را به‌ تصویر کشیده است. شهربانو در اوایل جوانی همسر دوم خان دهکده می‌شود؛ مردی که از همسر اولش صاحب فرزند نشده است ….

محمود پاک نیت، کتایون ریاحی، مرجان محتشم، جهانگیر الماسی، بهزاد فراهانی، ثریا قاسمی، صبا کمالی، رحیم نوروزی، امیر آتشانی، جمیله شیخی و … به عنوان بازیگر در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش کرده‌اند.
مجموعه تلویزیونی «پس از باران» از دوشنبه  (۲۰ آذر ماه) هر شب ساعت ۲۱ روانه آنتن می‌شود و تکرار آن در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ روز بعد پخش خواهد شد.