۲۹ / ۰۱ / ۱۴۰۰
Asia/Tehran 00:51

روزهای خوب تئاتر شهر/استقبال ۱۰۰ درصدی از نمایش ها

02:00۰

آمار تماشاگران آثار نمایشی به صحنه در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهراز ۲۷ خرداد تاکنون نشانگر تکمیل ظرفیت بیش از ۱۰۰ درصدی تالارهای اجرایی نمایش‌ها بوده است.

به گزارش هفت هنر، ، آثار نمایشی به صحنه در تالارهای اصلی، چهارسو و سایه مجموعه تئاتر شهر از ۲۷ خرداد تاکنون با استقبال قابل توجه مخاطبان روبه‌رو شدند.

نمایش «مجلس ضربت زدن» به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی محمد رحمانیان که از روز ۲۹ خرداد در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفته طی روزهای گذشته با در نظر گرفتن ظرفیت ۵۷۹ نفری این تالار و دو اجرایی شدن نمایش در برخی روزهای هفته میزبان  ۹هزار و ۴۲۲  تماشاگر بوده است.

نمایش « بیگانه» نوشته آلبرکامو و کارگردانی مسعود دلخواه که از ۳۰ خرداد ماه در تالار ۱۲۲ نفری چهارسو به صحنه رفته در هفته‌ای که گذشته با در نظر گرفتن دواجرایی شدن نمایش در برخی روزهای هفته تاکنون ۴ هزار و ۲۸۷ تماشاگر داشته است.

«روزهای بی‌باران» نوشته و کار امین بهروزی هم که از روز ۲۷ خرداد در تالار سایه به صحنه رفته، با در نظر گرفتن دو اجرایی شدن و ظرفیت ۵۶ نفری این تالار پذیرای ۹۰۹ تماشاگر بوده است.

بر اساس این گزارش از ۲۷ خرداد ماه تا پایان روز پنجشنبه دهم تیر ماه در سه تالار فعال روزهای یاد شده تئاتر شهر با استقبال ویژه‌ای از سوی مخاطبان همراه بوده و این در حالی است که در هیچ یک از نمایش‌ها صندلی بدون تماشاگر وجود نداشته است و تعداد کثیری از مخاطبان با استفاده از بلیط اضافه ظرفیت به تماشای نمایش‌ها در تالارهای اصلی، چهارسو و سایه مجموعه تئاتر شهر نشسته‌اند این آمار نشان‌گر استقبال ۱۰۰ درصدی مخاطبان از نمایش‌ها با در نظر گرفتن ظرفیت تالارها بوده است.»

لینک کوتاه
https://titrhonar.ir /?p=3581

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند

*