رقابت هنرمندان در گالری های تهران

05:2213۰

هنرمندان معاصر با برگزاری بی‌ینال‌ها و نمایشگاه‌های هنرهای معاصر میزبان علاقه‌مندان هستند.

به گزارش هفت هنر؛ علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی می‌توانند در پایان این هفته با حضور در گالری‌ها و فرهنگسراها جدیدترین آثار هنرهای تجسمی  را در گوشه و کنار شهر ببینند.

گالری ایران‌شهر

نمایشگاه انفرادی نقاشی محمدحسین ماهر با عنوان “مانیومنت”در گالری ایرانشهر به نمایش در‌می‌آید.

علاقه‌مندان می‌توانند از هشتم تا ۱۹مردادماه به این نمایشگاه واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان شهید عضدی (آبان جنوبی) خیابان سپند پلاک ۶۹ مراجعه کنند.

نگارخانه صا

نمایشگاه انفرادی نقاشی رویا محمدیها با عنوان “آواز بی‌صدا”از هشتم مردادماه تا ۱۵ به نمایش درمی‌آید.

این نمایشگاه در خیابان پاسداران، بوستان هشتم، پلاک ۱۳۴، طبقه همکف میزبان علاقه‌مندان است.

گالری نگر

نمایشگاه انفرادی نقاشی فرشته خالقی با عنوان “وقتی کسی نیست” روز جمعه افتتاح می‌شود.

این نمایشگاه از ۸ تا ۱۳ مرداد در گالری نگر به آدرس، قیطریه، ضلع جنوبی پارک، خیابان روشنایی، کوچه دلارام، پلاک۳۳، زنگ سوم میزبان علاقه‌مندان است.

نگارخانه مهروا

نمایشگاه نقاشی _ حجم سوگل جواهری با عنوان “گوهر هستی” در گالری مهروا به نمایش درآمده است.

این نمایشگاه از یکم تا ۱۱ مرداد در این گالری به آدرس خیابان کریم خان زند، خیابان شهید عضدی( آبان جنوبی)، شماره ۳۸ میزبان علاقمندان است.

گالری جرجانی

نمایشگاه گروهی نقاشی به کیوریتوری لاله فیروزی با عنوان “هویت” به نمایش درآمده است.

این نمایشگاه تا یازدهم مرداد در گالری جرجانی واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک وی، کوچه خیام، پلاک ۴، زنگ ۱ ادامه دارد.

نگارخانه سهراب ۲

نمایشگاه گروهی با عنوان “هنر مارتِ تابستانه‌ی” گالری سهراب اول مرداد افتتاح شد.

علاقمندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه تا بیستم به آدرس؛ بزرگراه چمران، خیابان اوین، ابتدای خیابان شهید کچویی، پلاک ۱۱، واحد ۱ مراجعه کنند.

گالری سایه

نمایشگاه نقاشی ابراهیم برفرازی با عنوان “گم گشته” روز جمعه یکم مرداد افتتاح شد.

این نمایشگاه تا یازدهم مرداد در گالری سایه واقع در خیابان نیاوران، خیابان جمشیدیه (فیضیه)، خیابان امیدوار، کوچه آقاخانی، پلاک۳ میزبان علاقمندان است.

نگارخانه آوا

نمایشگاه نقاشی گروهی با عنوان “جایگاه SPOT” در نگارخانه آوا به نمایش در‌آمده است.

علاقمندان می‌توانند از اول تا دهم مرداد به این گالری به آدرس خیابان شریعتی، پل رومی، خیابان شریفی منش، بن بست رامین، پلاک ۹ مراجعه کنند.

گالری ۲۶

نمایشگاه انفرادی نقاشی فتانه فروغی با عنوان “جایی که گل‌ها هوا را مطبوع می‌کنند” افتتاح شد.

این نمایشگاه از اول تا ۱۳ مردادماه در این گالری واقع در فرمانیه شرقی، خیابان سلمان‌پور‌ ظهیر، شماره ۲۶، واحد ۳ ادامه دارد.

گالری شکوه

نمایشگاه نقاشی مرضیه ضیائیان با عنوان “رنگ و خیال” از جمعه اول مرداد به نمایش درمی‌آمد.

این نمایشگاه تا دوازدهم مرداد ماه در خیابان فرمانیه، بلوار اندرزگو، کوچه سلیمی(شمالی)، کوچه امیرنوری، شماره۱۹ میزبان علاقمندان است.

گالری فرهنگسرای نیاوران

دومین بینال هنرهای معاصر با عنوان صلح روی کاغذ به کیوریتوری مجید عباسی اول مرداد افتتاح شد.

این دو سالانه در مدیای طراحی – نقاشی- عکس- ویدئو- چیدمان تا دهم مرداد در خیابان پاسداران، مقابل پارک نیاوران، فرهنگسرای نیاوران ادامه دارد.

گالری خانه هنرمندان

نمایشگاه تصویرسازی با عنوان “دیوارِ سفیدِ خانه” از اول مرداد افتتاح شد.

این نمایشگاه که توسط گروه دیوار سفید و با همکاری انجمن تصویرگران برگزار می‎شود نزدیک به ۱۱۰ اثر از ۴۶ هنرمند جوان از تهران و شهرستان‎ها را در خود جای داده است.

نمایشگاه دیوار سفید در خانه هنرمندان واقع در خیابان طا‌لقانی، خیابان موسوی شمالی(فرصت)، ضلع جنوبی باغ هنر، تا پانزدهم مرداد ادامه دارد.

گالری مژده

شانزدهمین نمایشگاه نقاشیخط بهرام حنفی از ۲۵ ‌تا ۸ مرداد در گالری مژده به آدرس؛ سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، خیابان ۱۸ شرقی، پلاک۲۷، زنگ یک میزبان علاقه‌مندان است.

گالری پروژه‌های آران

نمایشگاه گروهی با عنوان “وایت‌های کاغذی” از  ۲۵ تیر تا ۲۵ مردادماه با آثاری از هنرمندانی با گرایش‌ها و تمایلات مختلف و با محوریت کار با کاغذ یا روی کاغذ برگزار می‌شود. روایت‌های کاغذی که در جوار یکدیگر انگار تالار آیینه‌‌ای می‌سازند که بازنمودی است از زمانهٔ ما. این نمایشگاه در خیابان نوفل‌لوشاتو، کوچه لولاگر، پلاک ۵، ورودی حیاط برپاشده است.

نگارخانه ماه

نمایشگاه نقاشی مرتضی یزدانی با عنوان “ریختار” از ۲۵ تیر تا ۱۲ مرداد در نگارخانه ماه؛ واقع در خیابان افریقا، کوچه گلستان، شماره ۲۶ برگزار می‌شود.

لینک کوتاه
https://titrhonar.ir /?p=4663

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند

*