شب گذشته در لیگ پانتومیم خندوانه دو گروه امیرعلی نبویان و مهران غفوریان رقابت تنگاتنگی با هم داشتند.

شب گذشته در لیگ پانتومیم خندوانه دو گروه امیرعلی نبویان و مهران غفوریان رقابت تنگاتنگی با هم داشتند.

به گزارش هفت هنر همزمان با اولین شب عید نوروز برنامه «خندوانه» با حال و هوایی متفاوت روی آنتن رفت تا مخاطبان این برنامه شاهد لحظات شادی از «خندوانه» با اجرای رامبد جوان باشند.

رامبد جوان در ابتدا درباره مسابقه این سری برنامه توضیح داد: «مسابقه خنداننده شو در مرحله انتخابی صد نفر قرار دارد و نهایتا بعد از ارزیابی داوران، بیست نفر در  مسابقه شرکت می کنند. اما در بخش اول برنامه، آیتم خنداننده شو با داوری آتیلا پسیانی، گوهر خیراندیش و کمال تبریزی پخش  شد.»

در ادامه علیرضا خمسه که به عنوان داور بخش پانتومیم در برنامه حضور داشت با تبریک سال نو گفت:  «سال خروس سمبل حرکت، پویایی و سحرخیزی است. امیدوارم سال خوبی داشته باشیم.»

سپس امیر علی نبویان و محمد حسین میثاقی (شاخ های خندوانه) و مهران غفوریان و سپند امیرسلیمانی (گل‌های داودی) به عنوان تیم های مقابل، لیگ پانتومیم (ادا بازی) را آغاز کردند.

محمد حسین میثاقی در ابتدا هیجان خاصی را در برنامه خندوانه ایجاد کرد و کل کل و کری خوانی را شروع کرد. خمسه نیز عنوان مسابقه را از پانتومیم  به ادابازی تغییر داد. بعد از سپری چهار مرحله با  تفاوت اندکی گروه گل های داوودی با ۴۲ و گروه شاخ های خندوانه با ۳۹ امتیاز اولین مسابقه را به پایان بردند.

هشت گروه لیگ پانتومیم عبارتند از؛
نصر الله رادش و محمد نادری (گروه برادران رجبی بجز گودرز)حامد آهنگی و مهرداد میناوند (تیم ملی پانتومیم ایران) احسان کرمی و سام نوری (شاختار دونتسک)برادران بنفشه خواه (خوشگلای بابا) رامبد جوان و نیما شعبان نژاد (فرشته های مامانی) غفارزاده و شهریار خلدی ( تیم پلنگ‌های خسته)امیر علی نبویان و محمد حسین میثاقی (شاخ های خندوانه) مهران غفوریان و سپند امیرسلیمانی (گل‌های داوودی).