مجموعه تلویزیونی «لبه تاریکی» که به تازگی در شبکه آی فیلم به انگلیسی دوبله حرفه‌ای شده است و سریال طنز «بزنگاه» برای اولین بار از کانال انگلیسی این شبکه به نمایش گذاشته می‌شود.

مجموعه تلویزیونی «لبه تاریکی» که به تازگی در شبکه آی فیلم به انگلیسی دوبله حرفه‌ای شده است و سریال طنز «بزنگاه» برای اولین بار از کانال انگلیسی این شبکه به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش تیترهنر به نقل از روابط عمومی شبکه آی فیلم، نمایش مجموعه «بزنگاه» به کارگردانی رضا عطاران  قرار است از امشب روانه آنتن این شبکه شود. سریال طنز «بزنگاه» به نویسندگی ایمان صفایی و سروش صحت از امشب ساعت ۱۹:۰۰به وقت GMT به روی آنتن می رود.

«بزنگاه» داستان یک نانوای قدیمی به نام احمد پرور است که بعد از فوت وی بازماندگانش برای تقسیم ارث و میراث دچار اختلاف می‌شوند. پسر کوچک‌تر وی که در زندگی زناشویی خود شکست خورده و با دختر کوچکش زندگی می‌کند، معتاد است و به همین خاطر از طرف خانواده طرد شده است. پس از مرگ پدر، نادر به خانه برمی‌گردد و با بی مهری خانواده روبه رو می شود.

رضا عطاران، حمید لولایی، رضا صادقی، مرجانه گلچین، عطیه معصومی، سوسن پرور و غلامرضا نیکخواه از بازیگران اصلی این مجموعه سریال  بوده اند.

بازپخش سریال «بزنگاه» که تولید سال ۱۳۸۷ شبکه سوم سیما است، فردای همان روز در سه نوبت در ساعت های ۰۱:۰۰ و ۰۷:۰۰ و ۱۳:۰۰ خواهد بود.

 بر اساس این گزارش،  «لبه تاریکی» سریالی در ژانر اجتماعی است که در سال ۸۴ به کارگردانی سعید سلطانی ساخته شده است.

این مجموعه داستان مردی به نام ناصر را روایت می‌کند که به سبب اعتیاد از محل کارش اخراج می‌شود و همین دلیلی می‌شود که به دوستان قدیمی‌اش روی بیاورد که در کار قاچاق مواد مخدر هستند. رئیس باند به ناصر پیشنهاد پخش مواد مخدر در سطح شهر می‌دهد، اما ناصر از آنجا که مجبور است این مواد را بین جوانان و نوجوانان پخش کند از این کار سر باز می زند.

دانیال حکیمی و پژمان بازغی در کنار بازیگرانی نظیر محمد علی کشاورز، رؤیا تیموریان، یکتا ناصر، مینا جعفرزاده، رضا خندان، آزیتا لاچینی، فرهاد بشارتی، امیر آتشانی، علیرضا جعفری، آرام جعفری، شقایق ناظری و… به نقش آفرینی در این سریال پرداخته‌اند.

این سریال قرار است از دوشنبه ۱۸ دی در ۲۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای و هرروز ساعت ۱۸ به‌وقت GMT از آی فیلم انگلیسی پخش شود.