رضا رشیدپور پاسخ اهانت هادی حجازی‌فر را داد
رضا رشیدپور پاسخ اهانت هادی حجازی‌فر را داد

برنامه «هفت» شب گذشته مهمان محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم «لاتاری»‌ بود و بینندگان یکی از داغ‌ترین و بهترین برنامه‌ها را در چند وقت اخیر شاهد بودند.

برنامه «هفت» شب گذشته مهمان محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم «لاتاری»‌ بود و بینندگان یکی از داغ‌ترین و بهترین برنامه‌ها را در چند وقت اخیر شاهد بودند.

به گزارش تیترهنر، رضا رشیدپور گفت‌وگویی چالشی و جذاب با مهدویان داشت و پس از آن منتقدان به نقد فیلم «لاتاری» پرداختند.

پس از پایان برنامه هادی حجازی‌فر بازیگر «لاتاری» به صحبت‌های مجری در برنامه واکنش نشان داد و نوشت: از حسین مهدویان ناراحتم که چرا با پشت دست نزد تو دهن مجری پرت و بی‌اطلاع صبحگاهی برنامه، آن هم زمانی که داشت داستان کامل و ریز فیلم اکران نشده را لای خواهش‌های حسین، تعریف می‌کرد. اگر مجری در طول حیاتش لااقل پنج برنامه از هفت‌های قدیمی را دیده بود می‌فهمید که این کارش از بین بردن سرمایه و تلاش یک گروه بزرگ است. قهقرا از این بیشتر؟ رسیدن از جیرانی به رشیدپور! چقدر جای فرزاد حسنی‌ها، یحیوی‌ها و … در تلویزیون خالی است.»

با انتشار این صحبت‌ها از جانب بازیگر فیلم، مجری برنامه هفت در پستی اینستاگرامی نوشت:«آقای هادی حجازی فر عزیز را هرگز ملاقات نکرده ام و افتخار دوستی نداشته ام . اما بازی های متفاوت و زیبای ایشان را تحسین کرده ام . حتی در همین برنامه دیشب . حالا ایشان من را ابله ،در قهقرا ، بی سواد و پرت خطاب کرده و از جناب مهدویان پرسیده که چرا با پشت دست به دهان من نکوبیده است !
یک – جناب حجازی فر گرامی ، این چند کلمه شما را هرگز به دل نخواهم گرفت چون جنابعالی را برخاسته از متانت و اصالت تئاتر می دانم و کسی که چند روزی را در کنار بزرگان هنر نفس کشیده باشد محترم می شمارم حتی اگر به من فحش داده باشد

دو – اتفاقا تمام حرف دیشب من همین بود که اگر دیگران را به کوبیدن دهان یکدیگر دعوت کنیم چه اتفاقی در جامعه خواهد افتاد .

سه – وقتی تمام داستان یک فیلم پرهیاهو از چند کلمه فراتر نمی رود و با چند اشاره کوتاه به گمان دوستان لو می رود ، به جای فحش دادن به من باید دنبال منشا این اشکال رفت
چهار- البته برنامه دیشب در دقایقی به قهقرا رفت ، نه زمانی که فیلم را نقد می کردیم . بلکه زمانی که فردوسی بزرگ که فخر فرهنگ پارسی ست در مقابل میلیون ها بیننده فرهیخته ، فاشیست خطاب شد و شاهنامه اش را خرج شاهکار لاتاری کردند .

پنج – درشتی ز کس نشنود نرم گوی/ سخن تا توانی به آزرم گوی»