رامبد جوان خبر از حضور «جناب خان» در فصل جدید «خندوانه» داد
رامبد جوان خبر از حضور «جناب خان» در فصل جدید «خندوانه» داد

رامبد جوان با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود از حضور جناب خان در فصل جدید خندوانه خبر داد. به گزارش هفت هنر، رامبد جوان با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: سلام عزیزان من، دلمون براتون تنگ شده ۱- تلاش می کنیم خندوانه را برای شب یلدا شروع کنیم و مهمون خونه هاتون […]

رامبد جوان با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود از حضور جناب خان در فصل جدید خندوانه خبر داد.

به گزارش هفت هنر، رامبد جوان با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

سلام عزیزان من، دلمون براتون تنگ شده

۱- تلاش می کنیم خندوانه را برای شب یلدا شروع کنیم و مهمون خونه هاتون میشیم (چقدر این جمله لوسه ولی چیز دیگه ای نداشتم بگم.)

۲- همچنان در تلاشیم با سعید سالارزهی دوست قدیمیم که متاسفانه از چیزهایی دلخور و خشمگینه (که مهم نیست ما چقدر موافقیم یا نیستیم و چقدر بهش حق میدیم یا نمی دیم… مهم اینه که رفیق قدیمیمون دلخوره باید دلش رو مثل این همه سال که دوست صمیمی بودیم به دست بیاریم…نگران نباشید سعید خیلی رفیق خوب و مهربونیه…) جناب خان به خندوانه بر میگرده.

۳- در اوج اینکه می خواییم جناب خان کنارمون باشه ولی اگر سعید جان سالار زهی همچنان به دلخوریش ادامه بده و جناب خان کنارمون نباشه. این نوید رو بهتون میدم که محمد بحرانی کنارمون خواهد بود تا تهش. و کلی ایده های درجه براتون خواهیم داشت.

۴- مخلص و ارادت!!!

این در حالی است که سعید سالارزهی هنوز واکنشی به این خبر نشان نداده و مشخص نیست سرنوشت دقیق جناب خان در فصل سوم خندوانه به کجا خواهد رسید.