رابعه اسکویی با «قجرزاده‌ها» به تلویزیون می‌آید
رابعه اسکویی با «قجرزاده‌ها» به تلویزیون می‌آید

پیش‌تولید فیلم «قجرزاده‌ها» به کارگردانی مجتبی سعیدزاده و با حضور رابعه اسکویی در تهران آغاز شد.

پیش‌تولید فیلم «قجرزاده‌ها» به کارگردانی مجتبی سعیدزاده و با حضور رابعه اسکویی در تهران آغاز شد.

به گزارش تیتر هنر، تله‌فیلم «قجرزاده‌ها» به نویسندگی سوسن اجلالی و تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی سعیدزاده، فیلمی کمدی و پُرپِرسوناژ خواهد بود که سعیدزاده به تازگی پروانه ساخت آن را از وزارت ارشاد دریافت کرده است.

آتش تقی‌پور و رابعه اسکویی از بازیگران اصلی این فیلم تلویزیونی هستند.

در خلاصه‌داستان این فیلم کمدی،که با موضوع تحکیم بنیان خانواده و در یک عمارت قجری روایت می‌شود، آمده:«اردشیرخان پدر و صاحب عمارت، چند اولاد ناخلف دارد که در تلاش برای تصاحب عمارتند، روزی یکی از عروس‌ها تصمیم می‌گیرد برای پدر که تنهاست، همسری بگیرد تا خودش را در دل او جا بکند».

«قجرزاده‌ها» نخستین فیلم کمدی سعیدزاده پس از ساخت دو اثر مذهبی است که با همکاری سازمان بسیج هنرمندان تهران و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری تولید خواهد شد.

آتش تقی‌پور، رابعه اسکویی، فاطمه شکری، عباس نائینی، بهراد خرازی، مجید علم‌بیگی و فرشته آلوسی از بازیگرانی هستند که تا این لحظه حضورشان در فیلم تلویزیونی «قجرزاده‌ها» قطعی شده است.

دیگر عوامل فیلم عبارتند از: منیژه محتاج‌الفضل (سرپرست نویسندگان)، امیر سالاری (طرح فیلم‌نامه)، علیرضا رفعتی‌فرد (جانشین تهیه)، الهام اصغری(منشی صحنه)، محمد شاملو (دستیار اول کارگردان)، مایا غضنفری (برنامه‌ریز)، مهین نظافتی(مدیر تولید)، سعید امیری(تصویربردار)، یوسف رضامرادی (صدابردار) و زهره رحیم‌پور (طراح گریم).

گفتنی است «قجرزاده‌ها» با مدت‌زمان ۹۰ دقیقه برای پخش از تلویزیون، سینمای خانگی و هنر و تجربه آماده می‌شود.