دومین همکاری فاطمه معتمد آریا و بهرام توکلی
دومین همکاری فاطمه معتمد آریا و بهرام توکلی

فاطمه معتمد آریا بعد از فیلم «اینجا بدون من»، برای دومین بار با بازی در فیلم «برف سرخ» با بهرام توکلی همکاری می‌کند.

فاطمه معتمد آریا بعد از فیلم «اینجا بدون من»، برای دومین بار با بازی در فیلم «برف سرخ» با بهرام توکلی همکاری می‌کند.

به گزارش هفت هنر، فهرست بازیگران فیلم سینمایی «برف سرخ» به نویسندگی و کارگردانی بهرام توکلی و به تهیه‌کنندگی مسعود ردایی بزودی تکمیل خواهد شد.

این فیلم به تازگی وارد مرحله اولیه پیش تولید شده است و با گزینش عوامل،طی ماه‌های آینده جلوی دوربین خواهد رفت.

این فیلم اخیرا پروانه ساخت خود را دریافت کرده است و دومین همکاری مشترک توکلی و ردایی محسوب می‌شود که نوروز امسال سریال «بیمار استاندارد» را به ترتیب در مقام نویسنده و تهیه کننده روی آنتن شبکه یک داشتند.

فاطمه معتمد آریا که گمانه زنی‌ها از حضور او در این فیلم حکایت داشت،به تازگی با پروژه قرارداد امضا کرده است. «برف سرخ» پنجاهمین فیلم کارنامه فاطمه معتمد آریا خواهد بود. او در این فیلم نقش زنی دردمند به نام خورشید را ایفا خواهد کرد.ا ین دومین همکاری معتمدآریا و توکلی پس از فیلم «اینجا بدون من» خواهد بود که سال ۱۳۸۹ ساخته شد.

پیش بینی می شود نخستین نمایش این فیلم امسال درجشنواره سی وششم فیلم فجر باشد.

درخلاصه داستان فیلم «برف سرخ» که یک درام اجتماعی است، آمده:خورشید از سردشت به تهران آمده تا بداند چقدر دیگر زنده خواهد ماند.در مرکز درمانی اما، اتفاقات آن طور که در ذهن اوست پیش نمی‌روند…

بهرام توکلی ساخت فیلمهای «من دیه گو مارادونا هستم»،«بیگانه»،«آسمان زرد کم عمق»،«اینجا بدون من»،«پرسه در مه» ،«پابرهنه در بهشت» و «عقل سرخ» را در کارنامه خود دارد و این هشتمین فیلم بلند او خواهد بود.

ردایی نیز در کنار سریال «بیمار استاندارد» به کارگردانی سعید آقاخانی که نوروز امسال پخش شد و به عنوان تهیه کننده فیلمهای سینمایی «سه بیگانه» و «مالاریا» را نیز در نوبت اکران دارد، از این تهیه کننده بزودی سریال «عالیجناب» (سام قریبیان) هم در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

یادآور می شود توکلی دو سال پیش برای ساخت «من دیه گو مارادونا هستم»،  دیپلم افتخار بهترین کارگردانی را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.او سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی برای فیلم «پرسه در مه» و بهترین فیلم اول برای فیلم «پابرهنه در بهشت» را نیز در کارنامه جوایز خود دارد.