دومین آلبوم تصویری رضا یزدانی منتشر می شود
دومین آلبوم تصویری رضا یزدانی منتشر می شود

رضا یزدانی پس از آلبوم تصویری “نوستالژی”، در سری جدید فعالیت های خود در قابی جدید ظاهر می‌شود.

رضا یزدانی پس از آلبوم تصویری “نوستالژی”، در سری جدید فعالیت های خود در قابی جدید ظاهر می‌شود.

به گزارش هفت هنر، رضا یزدانی خواننده موسیقی پاپ راک به زودی فعالیت خود را برای تولید دومین مجموعه تصویری اش آغاز می کند.
یزدانی که پیش تر، آلبوم تصویری “نوستالژی ” را روانه بازار موسیقی کرده بود، این روزها خود را برای ضبط ویدئوهای دومین مجموعه تصویری اش آماده می کند.
این خواننده پاپ راک سال گذشته آلبوم “نوستالژی ” را با برخورداری از ۱۲ قطعه در دسترس علاقمندانش قرار داده بود که با استقبال خوبی از سوی آن ها رو به رو شد.
آلبوم تصویری “نوستالژی” رضا یزدانی قطعه هایی با نام های نقش اول، مهتاب تو فانوس، ما، هذیون، وقتی تو رفتی، کافه رویا، تهران گردی، پیکان، چای، تصادف ناجور، نوستالژیک و پشت صحنه داشت.
یزدانی در نخستین آلبوم  تصویری خود مجموعه ای از قطعه های جدید و قطعه های قدیمی خود را جلوی دوربین برده بود و با کارگردانی و پرداخت خوبی که در رابطه با صحنه های این آلبوم وجود داشت، اثری قابل توجه در اختیار علاقمندان این خواننده قرار گرفت.
خواننده موسیقی پاپ راک درباره اینکه آیا در دومین آلبوم تصویری اش هم علاوه بر قطعه های آلبوم جدید به ویژه “دوئل در آینه” از قطعه های قبلی و خاطره انگیز خود استفاده می کند یا خیر، هنوز صحبتی نکرده است.
رضا یزدانی در آخرین تجربه اجرای صحنه ای خود، در هجدهمین روز از مرداد ماه با طرفداران خود در تهران ملاقات کرد.