دلایل عدم حضور رییس دولت اصلاحات در تالار وحدت

02:007۰

تهیه‌کننده نمایش «راپورت‌های شبانه دکتر مصدق» با اشاره به خبری مبنی بر جلوگیری از حضور رئیس دولت اصلاحات برای تماشای این نمایش منتشر شده، توضیح داد که رئیس دولت اصلاحات قرار بوده با دعوت گروه به تماشای نمایش بیاید ولی متاسفانه با تماس تلفنی خبر داده که نمی‌تواند بیاید.

به گزارش هفت هنر، با انتشار خبری مبنی بر جلوگیری از حضور رئیس دولت اصلاحات برای تماشای نمایش «راپورت‌های شبانه دکتر مصدق» در تالار وحدت، محمدرضا منصوری تهیه‌کننده این نمایش توضیحاتی را به خبرگزاری ایلنا ارائه داد.

منصوری با اشاره به اینکه رئیس دولت اصلاحات شخصا با ایشان تماس گرفته و عدم حضور خود را اعلام کرده گفت: امروز ایشان ساعت ۱۶:۳۰ با بنده تماس گرفتند و گفتند که به‌خاطر کسالت نمی‌توانم به تماشای تئاتر بیایم. ما بعدا در خبرها خواندیم که گویا جلوی ایشان را گرفته‌اند. در هر صورت، چه این خبر صحت داشته باشد و ایشان بنا به ملاحظاتی حال عمومی خود را بهانه کرده باشند و چه ایشان کسالتی داشته‌اند و نتوانسته‌اند بیایند، ما از عدم حضور ایشان در تالار وحدت واقعا ناراحت شدیم.

نمایش «راپورت‌های شبانه دکتر مصدق» تاکنون مورد استقبال سیاسیون قرار گرفته است. محمدرضا منصوری در پاسخ به سئوال ما مبنی بر اینکه آیا این حضور سیاسیون به‌صورت دعوت بوده یا خودشان به دیدن نمایش آمده‌اند گفت: نمایشی که ما روی صحنه برده‌ایم حدود ۱۰۰ نفر عوامل دارد و هر کدام از این عوامل بنا به سلیقه و ارتباط خود کسانی را دعوت کرده‌اند. این شایعه که چون اکثر سیاسیون دعوت شده برای تماشای این نمایش از حامیان دولت بوده‌اند و ما هم از طرف دولت حمایت می شویم، به شدت کذب است و ما تاکنون هیچگونه حمایتی از طرف دولت یا نهادی نزدیک به دولت نداشته‌ایم.

نمایش «راپورت‌های شبانه دکتر مصدق» از ابتدای اجرا تاکنون، جزو پرفروش‌ترین نمایش‌های روی صحنه است و تاکنون اشخاصی چون «محمدرضا عارف» نماینده مجلس، «عباس آخوندی» وزیر راه و شهرسازی، «اکبر ترکان» مشاور ارشد رئیس‌جمهور و «هادی خامنه‌ای» از چهره‌های معروف اصلاح‌طلب به تماشای این نمایش آمده‌اند.

منبع/ایلنا

لینک کوتاه
https://titrhonar.ir /?p=5150

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند

*