درد دل های بازیگران خردسال دهه هفتاد در «خندوانه»
درد دل های بازیگران خردسال دهه هفتاد در «خندوانه»

ویژه برنامه عید قربان و روز ملی سینما با حضور بازیگران نوجوان دهه هفتاد پخش شد. به گزارش هفت هنر؛ به مناسب روز ملی سینما و شب عید قربان، «خندوانه» شب گذشته  حال و هوای خاصی داشت و شادی برنامه را به خانواده سینما تقدیم کرد. این بار مهران غفوریان استندآپ کمدی را پیرامون اولین […]

ویژه برنامه عید قربان و روز ملی سینما با حضور بازیگران نوجوان دهه هفتاد پخش شد.

به گزارش هفت هنر؛ به مناسب روز ملی سینما و شب عید قربان، «خندوانه» شب گذشته  حال و هوای خاصی داشت و شادی برنامه را به خانواده سینما تقدیم کرد.
این بار مهران غفوریان استندآپ کمدی را پیرامون اولین تجربه سیگار کشیدن خود اجرا کرد.

در ادامه برنامه رامبد جوان از مهران ضیغمی، امین زمانی، کاوه آهنگر، شهنام شهابی، مهسا ملا پور، امیر محمدزاده و میر فرخ هاشمیان که در کودکی وارد دنیای بازیگری شدند، دعوت کرد.

این بازیگران هر کدام  در فیلم‌های تاثیر گذاری بازی کرده‌اند بیشتر درد و دل آنها این بود که در کودکی همه آنها را می‌شناختند، اما الان فراموش شدند. اکثر این بازیگران مشغول کار غیر از بازیگری هستند و علاقمند به حضور دوباره در عرصه بازیگری بودند.

مهران ضیغمی، کاوه آهنگر  و شهنام شهابی از کارهای جدید خود صحبت کردند.

در بخش بعدی گروه موسیقی سون دو قطعه «دوست دارم» و «نگو نمیری» را اجرا کردند.

همچنین در ادامه برنامه رامبد جوان از اشکان اشتیاق، علیرضا رییسی، حمید رضا مرادی، آیدا تبیانان، مهدی باقر بیگی به همراه پسرش، منا غمخوار، عدنان عفراویان، علی صادقی و بابک بادکوبه دعوت کرد. آنها هم از سختی بازیگری در سن کودکی گفتند. جوان بیشتر با آنها درباره  خاطراتشان از سریال و فیلم‌های سینمایی صحبت کرد.

رامبد جوان به ۱۶ بازیگری که در برنامه «خندوانه» حضور داشتند قول داد فیلمنامه کمدی جذاب بنویسد و تا سال آینده فیلم سینمایی جدید خود را با تمام این بازیگران کارگردانی کند.

در پایان برنامه جوان عکس یادگاری با بازیگران کودکی که حالا بزرگ شدن گرفت.

برنامه «خندوانه» با خاطره بازی بازیگران فیلم‌های بچه های آسمان، دنیای شیرین تولدی دیگر، قصه های مجید و … به پایان رسید .