داریوش فرضیایی در برنامه من و شما: ۳ بار عاشق شدم و جواب رد شنیدم!
داریوش فرضیایی در برنامه من و شما: ۳ بار عاشق شدم و جواب رد شنیدم!

عموپورنگ این روزها از بی‌مهری‌ها خسته است و می‌گوید: «اینکه اصلا حوزه کودک به اندازه بخش‌های دیگر مهم نیست و فرش قرمز برای ما پهن نمی‌کنند ما را ناراحت می‌کند. از قضاوت‌ها و خراش‌هایی که به روح هم وارد می‌کنیم خسته‌ام.» به گزارش تیترهنر، داریوش فرضیایی روز گذشته در برنامه من و شما حاضر شد […]

عموپورنگ این روزها از بی‌مهری‌ها خسته است و می‌گوید: «اینکه اصلا حوزه کودک به اندازه بخش‌های دیگر مهم نیست و فرش قرمز برای ما پهن نمی‌کنند ما را ناراحت می‌کند. از قضاوت‌ها و خراش‌هایی که به روح هم وارد می‌کنیم خسته‌ام.»

به گزارش تیترهنر، داریوش فرضیایی روز گذشته در برنامه من و شما حاضر شد و برای اولین بار از موضوعاتی سخن گفت که تا پیش از این درباره آنها صحبت نکرده بود.

وی در ابتدای صحبت‌هایش خطاب به مجری برنامه که پرسیده بود احساس این روزهایش چیست گفت: از بی‌مهری‌ها خسته‌ام، این بی‌مهری می‌تواند از جانب مدیران باشد یا افراد دیگر؛ اینکه اصلا حوزه کودک به اندازه بخش‌های دیگر مهم نیست و فرش قرمز برای ما پهن نمی‌کنند ما را ناراحت می‌کند. از قضاوت‌ها و خراش‌هایی که به روح هم وارد می‌کنیم خسته‌ام.

می‌خواستم به جای مجری، معلم بشوم

فرضیایی در پاسخ به این سوال که چه زمانی می‌خواهد خودش را بازنشسته کند، عنوان کرد: هر زمان که تکراری بشوم می‌روم. وقت مردم ارزش دارد و من نمی‌خواهم تکراری باشم. اگر کار اجرا نکنم و در تلویزیون نباشم کاری را انجام می‌دهم که به حوزه کودک‌ ربط داشته باشد. معلم می‌شوم و می‌روم در مهدکودک و دبستان درس می‌دهم. شاید جالب باشد بگویم که من قبل از مجری شدن دوست داشتم معلم بشوم.

همه فیلم‌هایی که عموپورنگ در آنها بازی نکرد

عموپورنگ در بخشی از گفتگو درباره نقش‌هایی که به او پیشنهاد شده گفت و توضیح داد: من دلم می‌خواهد نقش خودم را بازی کنم؛ نقش داریوش‌ فرضیایی! پیشنهادات زیاد بازی داشتم؛ یک بار کیومرث پوراحمد به من پیشنهاد بازی داد که قبول نکردم و ایشان بعد از آن «گل‌یخ» را ساختند و فکر می‌کنم برای همین فیلم به من پیشنهاد دادند. علی قوی تن برای فیلم «سرودتولد»‌ و نقشی که بعد از آن امین حیایی بازی کرد به من پیشنهاد کرد. داریوش مهرجویی هم یک بار به من از طریق محمدرضا شریفی‌نیا پیشنهاد بازی داد برای فیلم «مرد اسباب‌بازی فروش» که هیچ وقت هم ساخته نشد. یادم می آید وقتی پیشنهاد را رد کردم شریفی‌نیا گفت که من به این کارها کار ندارم فیلمبرداری که شروع شود دست و پایت را می‌بندم و به زور تو را می‌آورم. گویا دختر آقای مهرجویی مخاطب من است و ایشان برای آن فیلم به من لطف داشتند و می‌خواستند حتما بازی کنم اما آخرش به خاطر سرمایه‌گذار، فیلم ساخته نشد. همچنین برای نقش حمید گودرزی در «چپ دست» هم به من پیشنهاد بازی شد که قبول نکردم. حسین قناعت هم از دیگر کارگردانانی بود که به من پیشنهاد بازی داد.

این مجری با عنوان اینکه علاقه خاصی به بالیوود دارد درباره ملاقاتش با یک ستاره هندی و آرزویش گفت: سینمای هند را خیلی دوست دارم. آرزو داشتم در «اسم من دلقک» جای راج کاپور بازی کنم. شاهرخ خان را هم از طریق یکی از دوستانم ملاقات کردم و به شدت مرد مهربان و خوش اخلاقی است.

۳ بار خواستم ازدواج کنم اما نشد

وی با عنوان این موضوع که شاید یکی از دلایل نرفتنش به دورهمی پرسیدن سوال «عاشق شدی؟» بوده گفت: من یک چهره پیش کودکان دارم و عموپورنگ هستم نباید آن را بهم بزنم. به هرحال هرکسی حریمی دارد و دلش نمیخواهد همه به آن حریم بیایند.

اما این پایان حرف نبود و فرضیایی در میانه گفتگو بدون هیچ اصراری به یکباره از زندگی شخصی اش گفت و اظهار داشت: برای اولین بار می‌گویم که من ۳ بار عاشق شدم و می‌خواستم ازدواج کنم اما جواب رد شنیدم چون ملاحظات بیشتر مادیات بود. هر سه نفر بعد از آن موضوع بختشان باز شد و به سرعت ازدواج کردند و جالب اینجاست که به خارج رفتند و حالا بچه‌هایشان بیننده برنامه‌های من هستند. در هند هم که بودم به یک نفر علاقه‌مند شدم و می‌خواستم ازدواج کنم ، هندی‌ها خیلی به شوهرانشان احترام میگذارند. البته معلوم نیست شاید یکدفعه رفتم آنجا و ازدواج کردم. (میخندد)

فرضیایی در پایان با عنوان اینکه این گفتگو را خیلی دوست داشته درباره فصل جدید محله گل و بلبل گفت که در ۱۰۰ قسمت قرار است ساخته شود و از امروز کار تولید ادامه پیدا میکند.

«من و شما» به تهیه کنندگی هادی قندی ، اجرای آرش ظلی پور و سردبیری دنیا خمامی جمعه ها به صورت زنده ساعت ۱۳ از شبکه شما به صورت زنده پخش می‌شود.