خیابانی: ارتباطی با شرکت جیووا ندارم

01:3410۰

پس از انتقاد‌هایی که به کیفیت پیراهن تیم ملی شد جواد خیابانی هرگونه ارتباط با این شرکت را منکر شد.

به گزارش هفت هنر،پس از برنامه دیشب نود و بحث درباره کیفیت لباس‌های برند جیووا و روند قرارداد این شرکت ایتالیایی با تیم ملی فوتبال و باشگاه‌های لیگ برتر ایران جمعی از مخاطبان برنامه در فضای مجازی به جواد خیابانی، مجری و گزارشگر شناخته شده سیما توهین کردند و او را از مسببان این اتفاقات دانستند. خیابانی در گفت‌وگو با تماشاگران امروز با ابراز تاسف از فضای ایجاد شده اعلام کرد که ارتباطی با شرکت جیووا ندارد.

خیابانی در ادامه بیان کرد: ماه‌هاست که استعفا داده و حرمت کشور و تیم ملی ایران و مردم آن بسیار با ارزش‌تر از این لباس و تفکر ایتالیایی‌هاست. خیابانی به ما می‌گوید نتوانسته عدم توانایی آنها برای تامین لباسی در حد و شایستگی نام ایران را تحمل کند و عملا ماه‌هاست که استعفا داده و اصلا ارتباطی با شرکت ندارد.

وی در ادامه افزود: بارها از ایتالیایی‌ها خواسته که کیفیت اجناس را تضمین کنند اما تفکر مدیران خارجی با انتظارات به حق مردم ایران جور نبوده و ایشان از هر نظر مایل به تامین بهترین کیفیت‌ها بود و هست اما خب بعضی وقت‌ها نمی‌شود.  ضمن ادای احترام برای این شرکت و البته فقط همکاران داخلی آن که همه تلاششان اعتلای نام ایران است، به دلیل مسائلی که وجود داشت چند ماه است از جیووا جدا شده و اطلاعی از آنچه اخیرا پیش آمده ندارد.

لینک کوتاه
https://titrhonar.ir /?p=4879

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند

*