خیابانی: ارتباطی با شرکت جیووا ندارم
خیابانی: ارتباطی با شرکت جیووا ندارم

پس از انتقاد‌هایی که به کیفیت پیراهن تیم ملی شد جواد خیابانی هرگونه ارتباط با این شرکت را منکر شد. به گزارش هفت هنر،پس از برنامه دیشب نود و بحث درباره کیفیت لباس‌های برند جیووا و روند قرارداد این شرکت ایتالیایی با تیم ملی فوتبال و باشگاه‌های لیگ برتر ایران جمعی از مخاطبان برنامه در […]

پس از انتقاد‌هایی که به کیفیت پیراهن تیم ملی شد جواد خیابانی هرگونه ارتباط با این شرکت را منکر شد.

به گزارش هفت هنر،پس از برنامه دیشب نود و بحث درباره کیفیت لباس‌های برند جیووا و روند قرارداد این شرکت ایتالیایی با تیم ملی فوتبال و باشگاه‌های لیگ برتر ایران جمعی از مخاطبان برنامه در فضای مجازی به جواد خیابانی، مجری و گزارشگر شناخته شده سیما توهین کردند و او را از مسببان این اتفاقات دانستند. خیابانی در گفت‌وگو با تماشاگران امروز با ابراز تاسف از فضای ایجاد شده اعلام کرد که ارتباطی با شرکت جیووا ندارد.

خیابانی در ادامه بیان کرد: ماه‌هاست که استعفا داده و حرمت کشور و تیم ملی ایران و مردم آن بسیار با ارزش‌تر از این لباس و تفکر ایتالیایی‌هاست. خیابانی به ما می‌گوید نتوانسته عدم توانایی آنها برای تامین لباسی در حد و شایستگی نام ایران را تحمل کند و عملا ماه‌هاست که استعفا داده و اصلا ارتباطی با شرکت ندارد.

وی در ادامه افزود: بارها از ایتالیایی‌ها خواسته که کیفیت اجناس را تضمین کنند اما تفکر مدیران خارجی با انتظارات به حق مردم ایران جور نبوده و ایشان از هر نظر مایل به تامین بهترین کیفیت‌ها بود و هست اما خب بعضی وقت‌ها نمی‌شود.  ضمن ادای احترام برای این شرکت و البته فقط همکاران داخلی آن که همه تلاششان اعتلای نام ایران است، به دلیل مسائلی که وجود داشت چند ماه است از جیووا جدا شده و اطلاعی از آنچه اخیرا پیش آمده ندارد.