فروش بلیت کنسرت برخی از خواننده‌های جشنواره موسیقی فجر با نزدیک شدن به زمان برگزاری به پایان رسید.

فروش بلیت کنسرت برخی از خواننده‌های جشنواره موسیقی فجر با نزدیک شدن به زمان برگزاری به پایان رسید.

به گزارش هفت هنر؛ سی و دومین جشنواره موسیقی فجر از چهارشنبه ۲۲ دی‌ماه آغاز می‌شود و ده‌ها خواننده و گروه طی ۹ شب در ۶ سالن کنسرت شهر تهران به روی صحنه خواهند رفت.

امسال قرار است مهم‌ترین کنسرت‌های جشنواره در  تالار وحدت، سالن رودکی، برج میلاد، سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی، فرهنگسرای نیاوران و برج آزادی برگزار شود و فروش بلیت این کنسرت‌ها از ۱۴ دی ماه آغاز شد.

۱۰۸ کنسرت برای جشنواره موسیقی فجر در نظر گرفته شده که با توجه به آغاز فروش بلیت‌ها؛ فقط تعداد محدودی از اجراها برای فروش باقی مانده است.

ارکستر سمفونیک (شهرداد روحانی)، ارکستر پارس (ناصر نظر)، خنیاگران مهر ( بهزاد عبدی، وحید تاج)، ارکستر ملی ایران (فریدون شهبازیان و علیرضا افتخاری)، ارکستر راز و نیاز (سالار عقیلی)، ژیوان گاسپاریان (ارمنستان)، پرواز همای، رضا صادقی، سیامک عباسی، محسن یگانه، زانیار خسروی، محمد علیزاده، از جمله اجراهایی هستند که هنوز تعدادی از بلیت‌های آن ها به فروش نرسیده است.

اما بلیت فروش اجراهای دیگر که مهمترین آنها شامل گروه کاکوبند، کاوه آفاق، گروه رستاک، اشوان، امید حاجیلی، علی زندوکیلی، فریدون آسرایی، فرزاد فرزین، شهرام شکوهی و حامد همایون هستند، به اتمام رسید.

گفتنی است؛ سی و دومین جشنواره موسیقی فجر با ریاست حمیدرضا نوربخش از ۲۲ دی‌ماه آغاز می‌شود و اجراهای آن در ۶ سالن اصلی پایتخت تا ۳۰ دی به طول خواهد انجامید. آیین اختتامیه این جشنواره نیز در تاریخ جمعه ۱ بهمن‌ماه در تالار وحدت برگزار می‌شود.