خواننده گروه  «دال»: نام گروه را از واژه دوستی گرفتیم
خواننده گروه  «دال»: نام گروه را از واژه دوستی گرفتیم

خواننده و آهنگساز گروه «دال» با حضور در برنامه «دورهمی» در باره شیوه کار و نام گروه‌شان توضیحاتی را دادند. به گزارش تیتر هنر ، امین هدایتی، خواننده و شایان شکرآبی، آهنگساز گروه موسیقی «دال»، شامگاه چهارشنبه ۲۹ آذر، مهمان برنامه «دورهمی» شدند و با مهران مدیری به گفت‌و‌گو پرداختند. در آغاز این گفت‌و‌گو، شایان […]

خواننده و آهنگساز گروه «دال» با حضور در برنامه «دورهمی» در باره شیوه کار و نام گروه‌شان توضیحاتی را دادند.

به گزارش تیتر هنر ، امین هدایتی، خواننده و شایان شکرآبی، آهنگساز گروه موسیقی «دال»، شامگاه چهارشنبه ۲۹ آذر، مهمان برنامه «دورهمی» شدند و با مهران مدیری به گفت‌و‌گو پرداختند.

در آغاز این گفت‌و‌گو، شایان شکرآبی در توضیح نام گروه موسیقی‌شان گفت: «نام گروه ما، «دال بند» نیست. این نام یک خانم چینی است که در فضای مجازی یک صفحه شخصی دارد و هیچ فالووری ندارد و پستی هم نگذاشته است. در واقع اسم ما گروه «دال» است و «د» ابتدایی آن از واژه دوستی گرفتیم.»

در ادامه، مدیری در توضیح رشته‌های تحصیلی اعضای گروه «دال» گفت: «شایان شکرآبی پزشک است، امین هدایتی معماری خوانده و همسر شکرآبی شاعر ترانه‌های این گروه است.»

شکرآبی هم با اشاره به کار گروهی «دال» برای تولید اثر توضیح داد: «وقتی یک آلبوم ارائه‌ می‌دهیم همه قطعاتش به صورت گروهی شکل می‌گیرد و برای ساخت یک قطعه حال و هوای آن زمان به روی اثر تاثیر می‌گذارد.»

در واکنش به نقدهای وارد شده به سبک گروه «دال»، هدایتی پاسخ داد: «در خیلی از مقاطع شاید نقدهایی به ما وارد شود، اما توجه داشته باشیم که گوش دادن به موسیقی و انتخاب آن به سلیقه افراد بستگی دارد.»