فیلم‌های کمدی اکران شده در سینماها توانستند نظر مخاطب را جلب کنند و همچنان در رده‌های اول جدول فروش هفتگی قرار دارند.

فیلم‌های کمدی اکران شده در سینماها توانستند نظر مخاطب را جلب کنند و همچنان در رده‌های اول جدول فروش هفتگی قرار دارند.

به گزارش تیتر هنر، با اضافه شدن فیلم کمدی «آینه بغل» فروش سینماها رونق بیشتری گرفت و از روز چهارشنبه اقبال مخاطب نسبت به سینما بیشتر شد. این فیلم که با موقعیت کمدی توانسته نظر مخاطب را جلب کند در روز اول اکران که از بامداد چهارشنبه آغاز شد با فروش فوق العاده مواجه شد.

احمد مختاری مدیر پخش دفتر هدایت فیلم درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «ثبت با سند برابر است» در تهران به فروش ۱ میلیارد و ۶۸ میلیون تومان و در شهرستان ۴۵۲میلیون تومان در گیشه فروخت. در کل فروش فیلم به رقم ۱ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان رسید.

وی ادامه داد: فروش فیلم سینمایی «خانه دختر» در تهران ۱ میلیارد و ۹۰۶ میلیون تومان و در شهرستان ۹۸۰ میلیون تومان بود که در کل فروش فیلم به رقم ۲میلیارد و ۸۸۶ میلیون تومان رسید. اکران فیلم سینمایی «ملی و راه های نرفته اش» در شهرستان ها همچنان ادامه دارد و فروش فیلم به رقم ۲ میلیارد و ۱۰۲ میلیون تومان رسید.

حبیب اسماعیلی مدیرعامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولوددرباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فروش فیلم «غیرمجاز» به رقم ۳۲۰ میلیون تومان رسید و فروش فیلم «وقتی برگشتم» به ۱۳۰میلیون تومان دست یافت.

اسماعیلی در ادامه تاکید کرد: فیلم های این دفتر پتانسیل خوبی برای فروش دارند اما متاسفانه سینما در اختیار این فیلم ها قرار نمی گیرد.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «قاتل اهلی» به فروش ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسیده است .

وی درباره فروش فیلم «آینه بغل» رقمی را اعلام نکرد و تاکید کرد: فروش فیلم را شنبه صبح اعلام می کنیم.

همایون امکانیان مدیر عامل دفتر پخش نیکان فیلم درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «آذر» بدون تبلیغات تلویزیونی به فروش ۳۵۰میلیون تومان رسید و فیلم سینمایی «شکلاتی» با موضوع کودک و نوجوان به فروش ۱۵۰ میلیون تومان دست یافت .

محمد جواد مشتهر مدیر روابط عمومی فیلم انیمیشن «فهرست مقدس» فروش فیلم را که توسط رسانه اوج پخش می شود ۱۲ میلیون تومان ظرف دو روز اعلام کرد.

بنابراین گزارش، براساس سیستم مکانیزه فیلم «انزوا» به فروش ۹۳ میلیون و ۱۲۳ هزار تومان، فیلم «آزادبه قید شرط» به فروش ۲۵۸ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان ، «آینه بغل» ۵۷۳ میلیون و ۱۸۷ هزار تومان، فیلم «قهرمانان کوچک» به فروش ۲ میلیارد و ۳۱۹ میلیون و۳۶۲ هزار تومان،فیلم«خالتور» به فروش ۴ میلیارد و۳۹۹ میلیون و ۷۲۶ هزار تومان و «خفه گی» به فروش ۳ میلیارد و ۸۹۹ میلیون و ۴۲۵ هزار تومان رسید.