خاطرات مهراب قاسم‌خانی از مجموعه «پاورچین» و ازدواجش
خاطرات مهراب قاسم‌خانی از مجموعه «پاورچین» و ازدواجش

مهراب قاسم‌خانی عکسی از مجموعه «پاورچین» در اینستاگرام خود منتشر کرد.

مهراب قاسم‌خانی عکسی از مجموعه «پاورچین» در اینستاگرام خود منتشر کرد.
به گزارش هفت هنر، مهراب قاسم‌خانی فیلمنامه نویس با انتشار عکسی از سریال «پاورچین» که این شب ها از شبکه پنج درحال پخش است. یادی از خاطرات گذاشته خود کرد.

او دراین باره نوشت: «شبکه پنج دوباره داره پاورچین رو پخش میکنه. الکى الکى پونزده سال گذشت… توى این بیست و دو سه سالى که کار می‎کنم پاورچین برام خیلى کار خاصیه به دلایل مختلف. علاوه بر این که سریال مورد توجه و استقبال قرار گرفت، اونم توى شبکه‌اى که هنوز مخاطب چندانى نداشت، براى شخص من اولین همکاریم با پیمان بود که باعث شد خیلى یاد بگیرم و نوشتن برام جدى بشه. اولین همکاریم با سیامک بود که تا همین الان از عزیز ترین دوستامه. اولین بار به عنوان فیلمنامه‌نویس باهام مصاحبه شد و… ، از همه مهم‌تر منجر شد به ازدواجم. خلاصه که میتونم بگم یه جورایى زندگى من به دو بخش قبل و بعد از پاورچین تقسیم میشه.

راستى الان که داره پخش میشه اسمم هنوز توى تیتراژ هست. از اونجا که الان چند ساله اسمم قراره هیچ جایى نباشه، خواستم به دوستان صدا و سیما یاد آورى کنم، چون ممکنه حواسشون نبوده که حذفش کنن. نمی‌خوام یه وقت موجب تألم خاطر بینندگان و بدآموزى و ترویج فراماسونرى و فساد و بى‌بند و بارى و غرب زدگى و شلوارک پوشى و این چیزا بشم.»