حمید عسکری در «دورهمی»: بر حسب وسوسه در دو فیلم سینمایی بازی کردم!
حمید عسکری در «دورهمی»: بر حسب وسوسه در دو فیلم سینمایی بازی کردم!

«دورهمی» شب گذشته میزبانی فرهاد آییش و حمید عسکری خواننده پاپ کشورمان بود. به گزارش هفت هنر، در ادامه این برنامه حمید عسکری به عنوان دومین مهمان شب گذشته روبروی مدیری نشست و از داشتن غرور و ساختن حاشیه پیرامون زندگی‌اش گفت. عسکری در خصوص نحوه ورودش به عرصه موسیقی و علاقه نداشتن پدرش به […]

«دورهمی» شب گذشته میزبانی فرهاد آییش و حمید عسکری خواننده پاپ کشورمان بود.

به گزارش هفت هنر، در ادامه این برنامه حمید عسکری به عنوان دومین مهمان شب گذشته روبروی مدیری نشست و از داشتن غرور و ساختن حاشیه پیرامون زندگی‌اش گفت.

عسکری در خصوص نحوه ورودش به عرصه موسیقی و علاقه نداشتن پدرش به این حرفه توضیح داد: من از بچگی به موسیقی علاقه داشتم و سال سوم راهنمایی بودم که به پدرم گفتم اما ایشان علاقه‌ای به حرفم نشان نداد. تا اینکه کم کم من خودم شروع به کار کردم و به تهران آمدم.

وی ادامه داد: پدرم به موسیقی سنتی علاقه دارد و بعد از این سالها و برگزاری کنسرت‌های مختلف، پدرم برای اولین بار به کنسرت اصفهان آمد.

خواننده قطعه «دختران حوا» درباره قطعه‌های عاشقانه خود و آشنایی با همسرش گفت.

همچنین در خصوص چگونگی حضورش در دو فیلم سینمایی بیان کرد: از ۸۰ میلیون جمعیت، احتمالا ۷۹ میلیون نفر به بازیگری علاقه دارند و منم برحسب وسوسه در دو فیلم سینمایی «عشق، شانس، تصادف» و «دو دوست» را بازی کردم.

وی افزود: به عقیده من اصولا پروژه‌هایی که به سمت خواننده‌ها می روند اعتماد به نفس لازم را ندارند. به هر حال، هر کسی را بهر کاری ساختند و من برای بازیگری نیستم و تصمیم به ادامه آن را ندارم.

عسکری از کاور کردن دو قطعه گفت و در خصوص کپی کردن اثر اظهار داشت: کاری بوده که کاور کردم ، اما با ذکر منبع و صاحب اثر بوده است. هر کسی که آلبوم را اورجینال خریده باشد این منبع را دیده و افراد کثیری که از سایت ها کپی کردند متوجه این موضوع نشده اند.

وی پیرامون خواندن قطعه برای تیتراژهای تلویزیونی بیان کرد: من زیاد تیتراژ برای تلویزیون نخواندم. اصولا اکثر خواننده‌هایی که برای رسانه میخوانند افراد موفقی هستند و همیشه افراد موفق پیشنهادهای بهتری دارند.

عسکری در پایان با بیان اینکه دست پدر و مادرم را می‌بوسم و قدردان زحماتشان هستم، ساعت اهدایی از کنسرت کانادای خود را به موزه «دورهمی» تقدیم کرد.