هنرمندان سینما و تلویزیون پس از برد قاطعانه ایران مقابل چین به حمایت از سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پرداختند.

هنرمندان سینما و تلویزیون پس از برد قاطعانه ایران مقابل چین به حمایت از سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پرداختند.

به گزارش تیترهنر، بیژن بنفشه‌خواه با ابراز خوشحالی از پیروزی ایران و راهیابی به نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ نوشت:« اتحاد رمز پیروزی است؛ ایران ۳، چین صفر؛ چه بردی بود، چقدر حال داد و خوشحالمون کرد. دم کیروش و بچه های تیم ملی گرم، تیم قوی و نیرومندی داریم، تبریک عرض میکنم خدمتتون.»

شهرام شاه‌حسینی از کارگردانان سینما و تلویزیون نیز به راهیابی ایران به نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا اینگونه واکنش نشان داد:« بله آقای کیروش، ما چنین مردمی هستیم/ ۲۷هزار تا بهت ایمیل میزنیم که بیاریمت سر مربی تیم ملی بشی، بعد که اومدی و خیالمون راحت شد( عادی شدی) دیگه برامون با فلانی و فلانی و فلانی فرقی نداری. اصن میدونی چیکار میکنیم؟ میگیم: کیروش نباید بره، ( ضایع میشیم) ما باید بگیم بره.این کاریه که ما با بهترین ادمای زندگیمون میکنیم. با عشقمون ، با دوستمون.از پر قو درش میاریم، التماسش میکنیم، بعد که شدیم، سکه ی یه پولش میکنیم.»

پژمان بازغی نیز با این جمله «کی روش ودیگرهیچ. پ ن:بسه دیگه اینهمه فشاربه تیم ملی» به برد ایران و انتقادات به سرمربی تیم ملی واکنش نشان داد.

هدی زین العابدین که در فیلم «عرق سرد»‌ بازی کرده نیز با انتشار عکسی از بازیکنان تیم ملی نوشت:« این شادی حق ملت ایرانه و مرسی که این شادی رو به ملت ایران دادین»

این حمایت‌ها در حالی رخ می‌دهد که چندی پیش برخی مجریان تلویزیون با فضاسازی احساسی سعی در تخریب سرمربی تیم ملی داشتند.