حسادت کامبیز دیرباز به بازیگران فیلم‌های حاتمی
حسادت کامبیز دیرباز به بازیگران فیلم‌های حاتمی

«دورهمی» دیشب میزبان کامبیز دیرباز بود و در میانه برنامه مدیری از ترانه علیدوستی برای حضور در برنامه شبانه اش دعوت کرد. به گزارش هفت هنر، خوانندگی و یا رسیدن به شهرت همیشه آخرین کاری است که هر شخصی می‌تواند انجام دهد. مهران مدیری هم در این رابطه با پرداختن به موضوع خوانندگی و بخش‌های […]

«دورهمی» دیشب میزبان کامبیز دیرباز بود و در میانه برنامه مدیری از ترانه علیدوستی برای حضور در برنامه شبانه اش دعوت کرد.
به گزارش هفت هنر، خوانندگی و یا رسیدن به شهرت همیشه آخرین کاری است که هر شخصی می‌تواند انجام دهد. مهران مدیری هم در این رابطه با پرداختن به موضوع خوانندگی و بخش‌های نمایشی مرتبط، این موضوع را در شبکه نسیم به تصویر کشید.

مجری این برنامه به موضوعاتی چون؛ ترانه، اجرای کنسرت‌ها و صدای خوانندگان پرداخت و در ادامه صحبت هایش به گفتگو با کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون نشست.

کامبیز دیرباز صحبت‌های خودش را پیرامون علاقه شدیدش به موتور آغاز کرد و درباره نوع پوشش و حفظ امنیت موتور سوار گفت: من به موتور خیلی علاقه دارم و حدود چندین سال می شود که موتور سواری می کنم و به خاطر آسیب هایی که دارد، مجبور به پوشش لباس مخصوص موتورسوار‌ها شده ام.

مهران مدیری در ادامه صحبت ها به خجالتی بودن کامبیز دیرباز اشاره کرد و بیان کرد: یک بار در سریال «پشت بام تهران» پرده گوش سمت چپش پاره شد و در سریال «خاکستر و برف» ۱۴ کیلو اضافه کرد و درمجموعه تلویزیونی «نابرده رنج» یک ترکش مستقیم به جمجمه اش اصابت کرده است.

دیرباز در ادامه با بیان اینکه هرکاری تخصص و حرفه خودش را می‌خواهد، اظهار داشت: من استعداد خوانندگی را ندارم، شاید بعد از بازیگری دنبال تدوین و یا فیلم برداری رفتم و دوره هاش رو تجربه کردم، ولی جدی موسیقی را کار نکردم.

دیرباز افزود: هر کاری تخصص خودش را می خواهد و باید کنار متخصص بودن استعداد داشته باشید و از ۲۴ ساعت شبانه روز به نحوه احسن استفاده کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه دوست داشتم از آموزشکاه بازیگری من افرادی مثل ترانه علیدوستی و صابر ابر بیرون بیایند، در خصوص برگزاری کلاس‌های بازیگری خود گفت: ابتدا من در رشت با تدریس خانم مرضیه برومند کلاس‌ها را دایر کردم و در تهران هم با حضور آقای طهمورث به روی صحنه رفتند.

مهران مدیری پس از صحبت های کامبیز دیرباز از ترانه علیدوستی و صابر ابر به عنوان بازیگرهای سینما و تلویزیون دعوت می کنند.

همچنین در ادامه دیرباز به ۱۴ سال زندگی مشترک و ثمره این ازدواج دختر دو ساله اش «نیاز» اشاره کرد و در خصوص عصبانیت خودش و پدر شدن گفت: ۴۱ سال سن دارم و ۱۷ سال پیش ازدواج کردم و در حال حاضر یک دختر دو ساله دارم که تمام زندگی ام شده و به خاطر او از خیلی از تفریحات و عصبانیتم گذشتم.

دیرباز از رفاقتش با سام درخشانی و پژمان بازغی گفت و اینکه فکر نمی کردم بعد از اتمام دوره فارغ التحصیلی به این زودی مشهور شوم.

بازیگر سریال «در چشم باد» در خصوص حسادت به دیگر بازیگران گفت: من فقط و فقط به تمام بازیگران فیلم های علی حاتمی حسادت می کنم و دوست داشتم که روزی با ایشان کار کنم.

وی در پایان صحبتهایش جایزه خود به عنوان بهترین بازیگر را بعد از بازی در سریال تب سرد به موزه دورهمی اهدا کرد.