حال کارشناس هواشناسی پس از بیهوش شدن در برنامه زنده خوب است
حال کارشناس هواشناسی پس از بیهوش شدن در برنامه زنده خوب است

کارشناس هواشناسی که در حین اجرای زنده در خبر بامدادی شبکه یک از هوش رفته بود، حالش خوب است. به گزارش هفت هنر، خبرنگار ایسنا در گفت‌وگویی با همکاران معصومه احمدی در مرکز پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی (pws ) پیگیر حال وی شد که آنها اعلام کردند که خوشبختانه وضعیت سلامتی این کارشناس […]

معصومه احمدی

کارشناس هواشناسی که در حین اجرای زنده در خبر بامدادی شبکه یک از هوش رفته بود، حالش خوب است.

به گزارش هفت هنر، خبرنگار ایسنا در گفت‌وگویی با همکاران معصومه احمدی در مرکز پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی (pws ) پیگیر حال وی شد که آنها اعلام کردند که خوشبختانه وضعیت سلامتی این کارشناس هواشناسی خوب است و وی برای استراحت به منزل منتقل شده است.

معصومه احمدی هم در گفت‌وگویی با خبرگزاری صداوسیما علت این اتفاق را چنین توضیح داده است: امروز صبح و قبل از ارائه گزارش هواشناسی، به علت نخوردن صبحانه، فشار کاری، حاضر شدن در فضای باز و گرمای بیش از حد هوا، در حین ارتباط زنده با اخبار بامدادی دچار افت فشار و بیهوشی شدم.

وی در مورد وضعیت کنونی سلامتی خود خاطرنشان کرد: خوشبختانه در حال حاضر حالم خوب است و استراحت می کنم. بدون شک با رعایت شرایط، دیگر به این مشکل بر نخواهم خورد.

احمدی امشب ساعت ۲۱ در شبکه یک برنامه دارد که در صورت مساعد بودن حالش این اجرا را انجام خواهد داد.

این کارشناس هواشناسی در مقطع فوق لیسانس و دکتری در رشته هواشناسی تحصیل کرده است. او سال ۸۴ در سازمان هواشناسی مشغول به کار شد و سال ۱۳۸۵ نخستین اجرا در خبر بامدادی را به صورت زنده بر عهده گرفت.