جمشید مشایخی: مشکل پروستات دارم اگر لازم باشد، عمل خواهم کرد
جمشید مشایخی: مشکل پروستات دارم اگر لازم باشد، عمل خواهم کرد

مشایخی با اشاره به اینکه به تازگی سرما خورده، گفت: سه شنبه برای انجام چکاب به بیمارستان می روم. به گزارش هفت هنر،جمشید مشایخی بازیگر عرصه تلویزیون و سینما در گفت و گو با میزان در خصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: به تازگی سرمای شدیدی خورده ام و برای درمان، دارو مصرف می کنم. […]


مشایخی با اشاره به اینکه به تازگی سرما خورده، گفت: سه شنبه برای انجام چکاب به بیمارستان می روم.

به گزارش هفت هنر،جمشید مشایخی بازیگر عرصه تلویزیون و سینما در گفت و گو با میزان در خصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: به تازگی سرمای شدیدی خورده ام و برای درمان، دارو مصرف می کنم.
وی ادامه داد: سه شنبه هفته جاری برای انجام چکاب به بیمارستان می روم تا با گرفتن نوار قلبی و انجام آزمایش‌های مختلف، اگر مشکلی وجود داشته باشد، پزشکان دارو تجویز کنند.
بازیگر فیلم سینمایی خاطره انگیز “کمال الملک” خاطرنشان کرد: همچنین مشکل پروستات هم دارم و روز سه شنبه که بیمارستان می روم، اگر بنا به تشخیص پزشکان لازم باشد، عمل خواهم کرد.
گفتنی است، روز گذشته سالروز تولد ۸۲ سالگی جمشید مشایخی بود و همسرش از انسانیت و محبت به عنوان مهمترین ویژگی های شخصیتی این هنرمند برجسته سخن گفت.
این استاد برجسته عرصه تلویزیون و سینما به تازگی فیلم سینمایی “رفقای خوب” را بر پرده سینماها روی اکران داشته است. این هنرمند پیشکسوت همچنین سریال تاریخی ” معمای شاه” را هر شب روی آنتن شبکه یک سیما دارد که ساعت ۲۲:۱۵ از این شبکه پخش می شود.