۲۷ / ۰۱ / ۱۴۰۰
Asia/Tehran 18:09

جلسه رییس نظام پزشکی بدون حضور خانواده کیارستمی برگزار می‌شود

01:221۱

رییس نظام پزشکی از حجت الله ایوبی برای حضور در جلسه بررسی پرونده پزشکی زنده یاد عباس کیارستمی دعوت کرده است، جلسه ای که بدون دعوت از نماینده خانواده این هنرمند برگزار می شود.

به گزارش هفت هنر، قرار است علیرضا زالی رییس سازمان نظام پزشکی روز شنبه ۲۶ تیر ماه، جلسه ای را برای بررسی پرونده پزشکی زنده یاد عباس کیارستمی با محمد بزرگ نیا رییس کانون کارگردانان، حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی برگزار می کند.

اما طبق اطلاعات تا این لحظه هیچ دعوتی از خانواده زنده یاد عباس کیارستمی برای حضور در این جلسه صورت نگرفته است؛ اتفاقی که انتظار می رود پس از انتشار این خبر مورد تجدید نظر قرار گیرد.

بهمن و احمد کیارستمی دو پسر عباس کیارستمی هستند که در حال حاضر پیگیر جدی پرونده پزشکی پدرشان هستند تا مشخص شود نقش قصور پزشکی در اتفاقاتی که در روند درمان این کارگردان کشورمان پیش آمد چه بوده است.

همچنین با واکنش سینماگران و درخواست های مردمی برای پیگیری جدی این موضوع کم کم نمایندگان دولت هم نسبت به این موضوع واکنش به خرج دادند البته تاکنون وزیران بهداشت و ارشاد سهم خطای پزشکی را نپذیرفته اند.

لینک کوتاه
https://titrhonar.ir /?p=4067

1 دیدگاه

  1. على

    وزیران محترم مواظب باشند ، تضادى در اظهار نظر هاى آن ها دیده نشود ، زیرا جامعه به خاطر دیده ها و شنیده هاى خود به مسأله ى روابط بیمار و پزشک و کادر درمان بسیا ر حساس شده است و نیازبه ترمیم در زمینه ى اعتماد سازى دارد .

     

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند

*