جشن بازیگر خانه تئاتر برگزیدگانش را شناخت
جشن بازیگر خانه تئاتر برگزیدگانش را شناخت

چهاردهمین جشن بازیگر خانه تئاتر شامگاه شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار شد و برگزیدگان این دوره معرفی شدند.

 چهاردهمین جشن بازیگر خانه تئاتر شامگاه شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار شد و برگزیدگان این دوره معرفی شدند.

 به گزارش هفت هنر، چهاردهمین جشن بازیگر خانه تئاتر شامگاه شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار شد و ۳ بازیگر زن، ۳ بازیگر مرد، ۲ گروه بازیگری و یک بازیگر استعداد جوان به عنوان برگزیدگان این دوره از جشن معرفی شدند.

در بخش بازیگر زن با حضور ثریا قاسمی لوح تقدیر و نشان عالی خانه تئاتر به مهشاد مخبری بازیگر «بانوی گم شده»، ریحانه سلامت بازیگر «سه خواهر و دیگران» و «اکتبر ۱۹۴۲» و پانته آ پناهی ها بازیگر «نامه عاشقانه از خاورمیانه» اهدا شد.

در بخش بازیگری مرد نیز با حضور محمود دولت آبادی لوح تقدیر و نشان عالی خانه تئاتر به علیرضا کی منش بازیگر «رویای یک شب نیمه تابستان»، افشین هاشمی بازیگر «سه خواهر و دیگران» و کاظم سیاحی بازیگر «هاروی» و «صور اسرافیل» اهدا شد.

در بخش استعداد جوان نیز با حضور شمس لنگرودی لوح تقدیر و نشان عالی خانه تئاتر به مرجان زارعی بازیگر «دوشیزگان باغ لیمو» اهدا شد.

همچنین با حضور اکبر زنجانپور از گروه بازیگران نمایش های «خانه ابری» به کارگردانی مشترک سیامک احصایی و حمید پورآذری و «شلتر» به کارگردانی امین میری قدردانی شد.

در بخش دیگری از این مراسم نیز با حضور اصغر همت از مدیران شهری کرمانشاه و با حضور بهزاد فراهانی از اعضای گروه خانه تئاتر کاشان قدردانی شد.

همچنین تجلیل از یحیی دیوانی گرگانی از گلستان، علی باسره از ایلام، فردوسی کاویانی و آذر فخر از بازیگران با سابقه تئاتر ایران نیز از بخش های دیگر این مراسم بود.

حامی خصوصی چهاردهمین جشن بازیگر خانه تئاتر نیز اعلام کرد که همچون دوره گذشته، به برگزیدگان، تقدیر شدگان و داوران جشن یک قطعه زمین اهدا می شود.