جانی دپ در نقش شرلوک هلمز
جانی دپ در نقش شرلوک هلمز

جدیدترین مجموعه پوستر انیمیشن “شرلوک گنومز” با حضور بازیگران مطرح سینمای هالیوود در نقش صداپیشگان این انیمیشن منتشر شد.

جدیدترین مجموعه پوستر انیمیشن “شرلوک گنومز” با حضور بازیگران مطرح سینمای هالیوود در نقش صداپیشگان این انیمیشن منتشر شد.

به گزارش تیتر هنر جدیدترین مجموعه پوستر انیمیشن “شرلوک گنوم” با حضور بازیگران مطرح سینمای هالیوود در نقش صداپیشگان این انیمیشن منتشر شد.

فیلم سینمایی انیمیشن “شرلوک گنوم” به کارگردانی “جان استیونسون” اکران بین المللی خود را از ۲۳ مارس ۲۰۱۸ در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.

 

این انیمیشن جذاب ادامه بر مجموعه گنوم است که این بار داستانی پلیسی جنایی را در راویتی کودکانه دنبال می کند. گنوم که در آستانه ازدواج قرار دارد به یکباره ناپدید می شود و همین باعث حضور شرلوک گنوم برای یافتن او می شود.

در این انیمیشن کمدی جانی دپ، جیمز مک اووی و امیلی بلانت صداپیشگی شخصیت ها را بر عهده دارند و دپ نقش اصلی یعنی شرلوک گنوم را صداپیشگی می کند.

 

کوین سسیل و اندی ریلی اشخاصی هستند که نگارش فیلمنامه “شرلوک گنوم” را بر عهده گرفته اند و کمپانی “مترو گولدن مایر” ساخت پروژه را انجام داده است.

بازیگرانی همچون جانی دپ، جودی دنچ، دیزی ریدلی، کنت برانا، میشل پنا و میشل پتیفر در این پروژه همکاری داشته‌اند.

 

«مایکل گرین» نگارش فیلمنامه جدید «قطار سریع السیر به شرق» و «مارک گوردن»، «سیمون کینبرگ» و «ریدلی اسکات» نیز تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده خواهند داشت که داستان آن حول محور قتل یک آمریکایی در قطار و تلاش کارگاه «هرکول پوارو» برای شناسایی قاتل و حل معمای قتل است.