تک‌نوازی نواب‌صفوی در کنسرت فرزاد فرزین

پنجشنبه 31 تیر 1395 در 14:17


فرزاد فرزین گفت: پیش از این که برای اجرا به روی استیج بیایم، استرس دارم اما هر زمان که پا به صحنه می‌گذارم و مخاطبانم را می‌بینم، استرسم از بین می‌رود.

به گزارش هفت هنر، فرزاد فرزین – خواننده پاپ – جدیدترین اجرای خود را با نام «١۴١٠» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران، با همراهی گروه موسیقی «شوک» برگزار کرد.

صحنه این کنسرت که ٢٩ و ٣٠ تیر ماه، هر کدام در دو سانس برگزار شد، به صورتی طراحی شده بود که تداعی‌گر سفر به زمان و سال ١۴١٠ باشد. یک سفینه فضایی نیز در وسط صحنه به چشم می‌خورد.

فرزین در بخش اول اجرا با گریم، موهای سفید و لباس روشن به روی استیج آمد. در این بخش قطعاتی مانند چرا تو، آره آره، شخصی، هدفون و نگرانتم اجرا شد.

سپس با خروج فرزین از صحنه، در سفینه فضایی باز شد و حسام نواب صفوی – بازیگر – از درون آن پا به روی استیج گذاشت، پشت پیانو نشست و به تک‌نوازی قطعه‌ای کوتاه پرداخت.

در ادامه نوای پیانو نواب صفوی با گروه شوک همراه شد و فرزین قطعه «بچه» را اجرا کرد.

با به پایان رسیدن پارت اول اجرا، ویدیویی از پشت‌ صحنه و تیزر «١۴١٠» به نمایش درآمد.

بخش دوم کنسرت با هنرنمایی گروه شوک، آغاز شد و فرزین با لباسی تیره و موهایی مشکی، به صحنه بازگشت. در این بخش قطعاتی مانند ماه‌عسل، اعتراف، تو فکرتم و با تو، اجرا شد.

امیرحسین آرمان – بازیگر – و سینا شعبانخانی – خواننده – مهمانان ویژه اجرای اول روز چهارشنبه بودند.

امیر میلاد نیکزاد (کی‌برد)، احمد امین‌پور (پرکاشن)، مهرداد مافی (گیتار الکتریک و اسپانیش)، یاشار خسروی (ساکسیفون)، احسان امیری (گیتار بیس)، سهراب رمضان زاده (درامز)، رهبر ارکستر مهران خلیلی و پیمان عیسی زاده مدیر برنامه گروه شوک، فرزاد فرزین را در این کنسرت همراهی می‌کردند. کیوان ملک‌مطیعی نیز کارگردانی این اجرا را بر عهده داشت.

اظهار نظر

*

نظرسنجی

  • پس از بازگشایی مکان‌های عمومی، آیا به سینما، تئاتر و کنسرت می‌روید؟

    Loading ... Loading ...

آخرین اخبار