تهیه‌کننده فیلم «ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» به رد شدن فیلم ازسوی ارشاد واکنش نشان داد
تهیه‌کننده فیلم «ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» به رد شدن فیلم ازسوی ارشاد واکنش نشان داد

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» اعلام کرد قطعا به شورای عالی نظارت سازمان سینمایی اعتراض می‌کند و پیگیر سرنوشت این فیلم خواهد بود. به گزارش هفت هنر، سعید خانی  درباره حکمی که شورای پروانه نمایش درباره مردود شدن فیلم «ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» و عدم دریافت پروانه نمایش آن صادر کرده است، گفت: واقعیت […]

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» اعلام کرد قطعا به شورای عالی نظارت سازمان سینمایی اعتراض می‌کند و پیگیر سرنوشت این فیلم خواهد بود.

به گزارش هفت هنر، سعید خانی  درباره حکمی که شورای پروانه نمایش درباره مردود شدن فیلم «ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» و عدم دریافت پروانه نمایش آن صادر کرده است، گفت: واقعیت این است که به صورت رسمی هنوز خبر و حکمی به ما اعلام نشده و من از طریق  اخبار و رسانه‌ها از نظر شورای پروانه نمایش درباره فیلم مطلع شدم.

وی ادامه داد: قطعا اگر حکمی به ما ابلاغ شود؛ آن را بررسی می‌کنیم و به شورای عالی نظارت سازمان سینمایی اعتراض می‌کنیم.

خانی افزود: قرار بود فیلم «ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» را بعد از اصلاحات برای اعلام نظر به شورای پروانه نمایش ارائه کنیم اما ظاهرا این شورا اعلام کرده فیلمی که یکبار در این  شورا دیده شده و رد شود، دیگر در شورا قابل نمایش نیست.

خانی افزود: ما معتقدیم این فیلم قابل نمایش است و راحت‌تر از فیلمنامه‌ی آن که پروانه ساخت گرفت، می‌تواند پروانه نمایش هم دریافت کند.

منبع ایلنا