همزمان با اکران فیلم سینمایی «ویلایی‌ها» در سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر، سینما فرهنگ میزبان خانواده شهید علیرضا نوری شد.

همزمان با اکران فیلم سینمایی «ویلایی‌ها» در سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر، سینما فرهنگ میزبان خانواده شهید علیرضا نوری شد.

شامگاه چهارشنبه (سیزدهم بهمن ماه) جمعی از خانواده‌های شهدا، علیرضا تابش، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی و منیر قیدی، کارگردان و عوامل فیلم به تماشای «ویلایی‌ها» نشستند.

همسر و دختر شهید علیرضا نوری و مریم اصلان بیک، همسر سردار اسماعیل کوثری مهمانان ویژه این نمایش بودند که به همراه مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی و کارگردان «ویلایی‌ها» با حضور در سینما فرهنگ فیلم را تماشا کردند.

داستان فیلم «ویلایی‌ها» براساس خاطرات این بانوی ایثارگر و سایر همسران سرداران جنگ که در این منطقه زندگی کرده‌اند، نوشته شده است.

پس از اکران فیلم، طوبی عرب‌پویان، همسر شهید که به شدت تحت تأثیر فیلم قرار گرفته بود، گفت: «از بنیاد سینمایی فارابی و کارگردان و عوامل این اثر تشکر می‌کنم که این خاطرات را به خوبی و به دور از شعارزدگی به تصویر کشیده‌اند.»

فیلم «ویلایی‌ها» مورد استقبال مخاطبان جشنواره در سینما فرهنگ قرار گرفت و مردم بعد از تماشای فیلم، از منیر قیدی، کارگردان و عوامل فیلم تشکر و قدردانی کردند.

«ویلایی‌ها» به تهیه‌کنندگی سعید ملکان و کارگردانی منیر قیدی، با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی ساخته شد.