امید حاجیلی خواننده سرشناس ایرانی دیشب در بزرگراه اشرفی تهران دچار سانحه رانندگی شد.

امید حاجیلی خواننده سرشناس ایرانی دیشب در بزرگراه اشرفی تهران دچار سانحه رانندگی شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از کافه سینما «حدود دو بامداد یکشنبه در حالی که یک مرسدس بنز پشت چراغ قرمز ایستاده بود، ناگهان یک خودرو هیوندا که راننده‌اش گویا توجهی به جلو و چراغ قرمز نداشت با سرعتی سرسام آور به آن برخورد شدیدی کرد. خبرنگار ما به قصد کمک از ماشین خود پیاده شد که با راننده بنز، امید حاجیلی خواننده مطرح و دوستش که از ناحیه گردن کمی احساس درد می‌کرد روبه‌رو شد. اما متاسفانه اتفاق ناراحت کننده در خودروی هیوندا رخ داده بود. راننده که مردی تقریبا ۳۵ ساله بود به همراه همسرش و فرزند نوزادشان در این ماشین حضور داشتند. در آن لحظه همه به فکر سلامتی نوزاد بودند.

امید حاجیلی با این که شوکه شده بود نوزاد را که کمی خون سر مادرش به او پاشیده بود، بغل کرد تا از سلامتی‌اش مطمئن شود و پدر نوزاد با صدای بلند برای همسرش درخواست آمبولانس می‌کرد. حال نامساعد مادر متاسفانه مانع از این شد که خبرنگار کافه سینما بتواند با ماشین شخصی او را به بیمارستان برساند. پس از دقایق نسبتا طولانی و ناراحت کننده، این سوال در ذهن تداعی می‌شد که در این ساعت تهران که در خیابان پرنده پر نمی‌زند چرا این همه انتظار برای یک آمبولانس؟ امید حاجیلی و دوستش بدون آن که تقصیری در سانحه داشته باشند و آن طور که می‌توان پیش‌بینی کرد صدمه مالی شدیدی به آنها خورده بود، از لحظه تصادف فقط و فقط نگران نوزاد و سرنشینان خودرو هیوندا بودند و با آمدن آمبولانس نوزاد را به پرستاران سپردند.»

پس از این حادثه، پویا افشاری (مدیر برنامه‌های امید حاجیلی) درباره تصادف شب گذشته این خواننده پاپ به خبرنگار ایلنا گفت: امید حاجیلی شب گذشته حوالی ساعت ۲ نیمه شب در بزرگراه اشرفی‌اصفهانی پشت چراغ قرمز بود که ماشین هیوندایی با سه سرنشین با شدت زیاد با ماشین او برخورد می‌کند.

او ادامه داد: در لحظات اولیه تصادف به علت شدت ضربه‌ وارده؛ ماشین هیوندا به شدت آسیب می‌بیند و آقای حاجیلی به سرعت از ماشین پیاده می‌شود. او نوزادی را در ماشین هیوندا با سر و صورت خونین می‌بیند. خیلی نگران نوزاد می‌شود و او را بغل می‌کند و با اورژانس تماس می‌گیرد اما متاسفانه آمبولانس با تاخیر می‌رسد.

مدیر برنامه‌های حاجیلی افزود: پس از رسیدن اورژانس متوجه می‌شوند خون روی نوزاد؛ متعلق به مادر است. در حال حاضر نیز مادر و کودک هر دو خوب هستند. این تصادف خسارت جانی نداشته و آقای حاجیلی نیز حالش خوب است.

افشاری با بیان اینکه ماشین هیوندا که از پشت به ماشین آقای حاجیلی زده مقصر است، گفت: هم‌اکنون هیچ خطر جدی مادر و کودک را تهدید نمی‌کند.

او ادامه داد: عکسی که شب گذشته در شبکه‌های مجازی منتشر شده از ماشین هیوندا بود که به شدت آسیب دیده حال آنکه ماشین آقای حاجیلی بنز است.