تا آخر عمر تئاتر را کنار نخواهم گذاشت
تا آخر عمر تئاتر را کنار نخواهم گذاشت

یگانه رجبی بازیگر تئاتر و سینما گفت: تا آخر عمر تئاتر را کنار نخواهم گذاشت، اما خوشحالم که زحمات چند ساله‌ام برای نخستین بار بر پرده سینما به نمایش در آمد.

یگانه رجبی بازیگر تئاتر و سینما گفت: تا آخر عمر تئاتر را کنار نخواهم گذاشت، اما خوشحالم که زحمات چند ساله‌ام برای نخستین بار بر پرده سینما به نمایش در آمد.

به گزارش هفت هنر، یگانه رجبی هنرمند تئاتر و سینما  عنوان کرد: بازی من در فیلم «ترومای سرخ» اینطور شروع شد که عده‌ای از بازیگران کار مرا در سر صحنه تئاتر دیده بودند و سپس آقای میهن دوست به من پیشنهاد بازی در این کار را داد.

بازیگر فیلم سینمایی «ترومای سرخ» با اشاره به اینکه برای نقش خودم چند ماه تمرین کردم، توضیح داد: از طریق همین تمرینات تئاتری که بدان از گذشته عادت داشتم با کار سینما آشنا شدم، بنابراین کسل و خسته نشدم چون عادت به تمرینات تئاتر داشتم و فضای سینما برایم آشنا بود. من تا آخر عمرم تئاتر را کنار نخواهم گذاشت، اما بهرحال خوشحال هستم که زحمات چند ساله من برای نخستین بار بر پرده سینما به نمایش در آمد و فرصتی برایم شد تا تجربیات تئاترم را نمایش دهم.

وی با بیان اینکه حس عجیبی در تجربه کار سینمایی داشته، گفت: من از این اتفاق پشیمان نیستم، اما باید آنقدر در تئاتر قوی باشم تا بتوانم در سینما هم بازیگر بزرگی شوم هرچند ابتدا تصمیم داشتم که به جایگاه مناسبی که رسیدم بعد به کار سینمایی بپردازم اما حال که چنین شرایطی برایم فراهم شد، از آن استقبال می‌کنم.

این بازیگر فیلم اولی در پاسخ به این سؤال که اولویت‌اش کار سینما است یا تئاتر، گفت: نمی‌توانم بگویم کدام یک برایم مهم تر است چرا که ممکن نیست هیچ چیز جای تئاتر را برای من بگیرد، حتی اگر روزی پیشنهادات زیاد سینمایی هم داشته باشم، قطعا گوشه دلم به صحنه تئاتر اختصاص دارد و این حس برایم شگفت انگیز است. من هر روز در صحنه تئاتر حس عجیبی دارم و هیچگاه نمی‌توانم آن را کنار بگذارم و بنابراین نمی‌توانم بگویم کدام یک برایم اولویت بیشتری دارد.

وی درباره کارهای آتی تئاتر خود گفت: نمایش «فریدون» اردیبهشت ماه سال آتی با بازی من به کارگردانی پیمان قدیمی و آهنگسازی حسین علیزاده در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت. این نمایش به یک شخصیت قبل از انقلاب اسلامی ایران باز می گردد و تا حدودی بنابراین تاریخی می شود.