تئاتر شهر میزبان آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها
تئاتر شهر میزبان آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها

همایش آثار برگزیده جشنواره های تئاتر استان ها میزبان کارگردانان و روسای انجمن های نمایش استان ها در سالن مشاهیر مجموعه تئاتر شهر می شود. به گزارش هفت هنر،‌ اتابک نادری، دبیر ارشد برگزاری جشنواره های فجر استانی؛ ضمن اعلام این خبر گفت: همایش آثار برگزیده جشنواره های تئاتر استان هااز تاریخ ۱۳ تا ۲۴ […]

همایش آثار برگزیده جشنواره های تئاتر استان ها میزبان کارگردانان و روسای انجمن های نمایش استان ها در سالن مشاهیر مجموعه تئاتر شهر می شود.

به گزارش هفت هنر،‌ اتابک نادری، دبیر ارشد برگزاری جشنواره های فجر استانی؛ ضمن اعلام این خبر گفت: همایش آثار برگزیده جشنواره های تئاتر استان هااز تاریخ ۱۳ تا ۲۴ آذر ماه با حضور کارگردان هایی که آثارشان در جشنواره های استانی برگزیده شده است، در سالن مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.

به گفته وی در این همایش کارگردان ها به همراه فیلم آثارشان حضور پیدا خواهند کرد و بعد از اکران آثار، هیئت بازبینی به داوری نمایش ها می پردازند تا در صورت کیفیت لازم برای جشنواره بین المللی فجر و فجر استانی انتخاب شوند.

لازم به ذکرست که علاوه بر کارگردان ها، روسای انجمن های نمایش هر استان نیز در این همایش حضور پیدا کنند و بخشی از آثار برای جشنواره بین المللی فجر و اجرا در تهران و بخشی دیگر از آثار برای حضور در جشنواره فجر استانی انتخاب می شوند.

گفتنی است که همایش آثار برگزیده جشنواره های تئاتر استان ها از ۱۳ الی ۲۴ آذر ماه در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.