تئاترهایی که در آذر ۹۷ به روی صحنه می روند
تئاترهایی که در آذر ۹۷ به روی صحنه می روند

آذرماه سال جاری ۶ نمایش به اجراهای روی صحنه اضافه می‌شوند در حالی که بسیار تئاترهایی که از قبل اجراشان آغاز شده با استقبال مخاطبان، فعالیتشان بر صحنه ادامه می یابد.

آذرماه سال جاری ۶ نمایش به اجراهای روی صحنه اضافه می‌شوند در حالی که بسیار تئاترهایی که از قبل اجراشان آغاز شده با استقبال مخاطبان، فعالیتشان بر صحنه ادامه می یابد.

به گزارش تیترهنر، با خداحافظی بسیاری از نمایش‌های صحنه با پایان آبان‌ماه اجراهای دیگری برای مخاطبان به صحنه خواهد رفت.
– نمایش «خانه برناردا آلبا» نوشته فدریکو گارسیا لورکا و دراماژتوری محمد چرمشیر و کارگردانی علی رفیعی از ۱۴ آذرماه تا پایان دی‌ماه هر شب ساعت ۱۸ در تالار وحدت به صحنه می‌رود.
– نمایش «هار» به نویسندگی و کارگردانی حسین پوریانی فر از ۱۱ تا ۲۶ آذرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تالار مولوی به نمایش در می آید.
– نمایش «گربه ها و آقاها» به کارگردانی احسان بیات‌فر و نویسندگی حسین امرایی از ۱۱ تا ۲۸ آذرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به صحنه می‌رود.
– نمایش «حجم غلیظ» به نویسندگی و کارگردانی منصور صلواتی از ۱۱ تا ۲۷ آذرماه هر شب ساعت ۱۸:۱۵ در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.
– نمایش «مردی‌ماه به نام دایک» نوشته هال ورثی‌هال و روبرت میدل‌مس و به کارگردانی مهدی‌ماه میامی از ۱۵ آذرماه تا ۲ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن قشقایی تئاترشهر به نمایش در می آید.
– نمایش «خروس لاری» به نویسندگی و کارگردانی امید سهرابی از ۹ آذرماه تا ۷ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی ایرانشهر به صحنه می‌رود.

** نمایش‌هایی که بر صحنه اجرا باقی خواهند ماند
– نمایش «داری داری داری داری یا نداری؟» به نویسندگی و کارگردانی سوسن پرور تا ۱۶ آذرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در تئاتر باران به صحنه می‌رود.
– نمایش «تک گویی» نوشته هارولد پینتر و به کارگردانی حسن برجکی تا ۱۶ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۴۰ دقیقه در مکتب تهران نمایش داده می‌شود.
– نمایش «مرگ در می‌زند» نوشته وودی‌ماه آلن و به کارگردانی منصوره سجادی‌ماهان تا ۱۶ آذرماه هر شب ساعت ۲۰:۴۵ به مدت ۴۵ دقیقه در مکتب تهران اجرا می‌شود.
– نمایش «دولوروسا» به نویسندگی و کارگردانی امین سعدی‌ماه تا ۱۶ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۸:۴۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تئاتر باران به صحنه می‌رود.
– نمایش «عشق لرزه» نوشته اریک امانوئل اشمیت و به کارگردانی سید علی حسینی تا ۱۶ آذرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه در تماشاخانه سه‌نقطه نمایش داده می‌شود.
– نمایش «نشانه ها» به نویسندگی و کارگردانی مانلی شجاعی فرد تا ۱۸ آذرماهماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در پردی‌ماهس تئاتر شهرزاد به نمایش در می آید.
– نمایش «خروج ممنوع» به کارگردانی گیتی قاسمی و نوشته ژان پل سارتر تا ۱۹ آذرماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۸۰ دقیقه تالار حافظ اجرا می‌شود.
– نمایش «اگر از نو شروع کنیم» نوشته اریک امانوئل اشمیت و به کارگردانی المیرا آزاد تا ۱۹ آذرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۸۰ دقیقه در تماشاخانه سه‌نقطه به صحنه می‌رود.
– نمایش «روزمرگی» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج تا ۱۸ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می آید.
– نمایش «شیروانی داغ» به کارگردانی ایوب آقاخانی و نویسندگی ایوب آقاخانی و رضا بهاروند (بر اساس گربه روی شیروانی داغ اثر تنسی ویلیامز) تا ۲۰ آذرماهماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.
– نمایش «غربتی ها» نوشته مارتین مک دون و به کارگردانی امیرعلی تقی زاده تا ۱۸ آذرماهماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.
– نمایش «دو استکان چای داغ» به کارگردانی مهدی‌ماه رحیمی سده و نویسندگی یلدا منتظری تا ۲۰ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۵۰ دقیقه در تماشاخانه ماه حوزه هنری اجرا می‌شود.
– نمایش «پاره سنگ در جیب هایش» نوشته مری جونز و به کارگردانی مجید سیدآبادی‌ماه تا ۲۰ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۵ دقیقه در سالن کوچک تالار مولوی اجرا می‌شود.
– نمایش «چلاق آینیشمان» نوشته مارتین مک‌دونا و به کارگردانی علیرضا طالب‌لو تا ۲۱ آذرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه شانو به نمایش در می آید.
– نمایش «همین حوالی» به کارگردانی رضا بهرامی و نویسندگی کهبد تاراج تا ۲۱ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه مهر حوزه هنری به صحنه می‌رود.
– نمایش «شاه لیر» نوشته ویلیام شکسپیر و به کارگردانی مسعود دلخواه تا ۲۳ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۲۴۰ دقیقه در تئاتر شهر به صحنه می‌رود.
– نمایش «خواستگاری» به کارگردانی بهنام خندان و نویسندگی مهدی‌ماه میرباقری تا ۲۳ آذرماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.
– نمایش «ابتدا وارد می‌شود» به نویسندگی و کارگردانی فرید یوسفی تا ۲۳ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۹۰ دقیقه در تئاتر مستقل تهران به نمایش در می آید.
– نمایش «رضای رضوان» به نویسندگی و کارگردانی هدی‌ماه آهنگر تا ۲۳ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۴۵ به مدت ۶۰ دقیقه در اداره تئاتر اجرا می‌شود.
– نمایش «لطفاْ با مرگ من موافقت کنید!» نوشته شهرام کرمی و به کارگردانی کوروش ساسانیان تا ۲۹ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در سالن اصلی تالار محراب به نمایش در می آید.
– نمایش «بینوایان» نوشته ویکتور هوگو و به کارگردانی حسین پارسایی تا ۳۰ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۱۲۰ دقیقه در رویال هال اسپیناس پالاس به صحنه می‌رود.
– نمایش «دهشت و نکبت رایش سوم» نوشته برتولت برشت به کارگردانی داریوش مودبیان و نویسندگی تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۷۰ دقیقه در خانه موزه استاد عزت الله انتظامی اجرا خواهد شد.
– نمایش از «اونور کارائیب کشوندی‌ماهش اینجا چیکار!؟ » به کارگردانی سمیرا مهدوی و نویسندگی نگار دوستی ثانی تا ۳ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.
– نمایش «محبوبه ها» به کارگردانی ژاله صامتی و نویسندگی نوشین تبریزی تا ۷ دی‌ماه‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۸۰ دقیقه در سالن شماره ۱ خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.
– نمایش «مده‌آی سن مدار» نوشته آنکا ویسده و کارگردانی بورژین عبدالرزاقی تا ۳۰ دی‌ماه ماه هر شب ساعت ۲۰:۱۵ به مدت ۷۰ دقیقه در پردی‌ماهس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

** نمایش‌هایی که صحنه را ترک می‌کنند
– نمایش «هدرون» به کارگردانی هادی‌ماه طالبی و نویسندگی حمیدرضا قاسمی تا ۹ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه در تالار ناصرخسرو به صحنه می‌رود.
– نمایش «آشغال مانده‌ها» به نویسندگی و کارگردانی نجلا نظریان تا ۹ آذرماهماه هر شب در دو نوبت ۱۸ و ۱۸:۴۵ به مدت ۲۵ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به صحنه خواهد رفت.
– نمایش «به صرف شام، بدون شیرینی» به کارگردانی سید صالح علوی‌زاده و نویسندگی سید علی میری تا ۹ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۴۵ به مدت ۴۰ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان اجرا خواهد شد.
– نمایش «زمستان» به کارگردانی محمد نژاد و نویسندگی باقر سروش تا ۹ آذرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۵۰ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان اجرا خواهد شد.
– نمایش «ماداگاسکار» به کارگردانی نوید فرح مرزی و نویسندگی احسان نوروزی تا ۱۰ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.
– نمایش «هیپنوگوژیک» به کارگردانی و بازی محمدرضا شریفی و علیرضا شریفی تا ۱۰ آذرماهماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۴۰ دقیقه در سالن شماره ۱ خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.
– نمایش «آهسته با گل سرخ» نوشته اکبر رادی‌ماه و به کارگردانی هادی‌ماه مرزبان تا ۱۲ آذرماهماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۹۰ دقیقه به صحنه تماشاخانه سنگلج می‌رود.
– نمایش «سیزده» به نویسندگی و کارگردانی مهدی‌ماه کوشکی تا ۱۳ آذرماه هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۱۵۰ دقیقه در تئاتر مستقل تهران به نمایش درمی آید.
– نمایش «باد می وزد» به نویسندگی و کارگردانی امیر نجفی تا ۱۳ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۷:۳۰ در تالار مولوی به صحنه می‌رود.