بهترین‌های تلویزیون در سال ۹۵ مشخص شدند
بهترین‌های تلویزیون در سال ۹۵ مشخص شدند

در آخرین ساعات سال ۹۵ برترین مجریان، مجموعه ها و برنامه های تلویزیونی و ورزشکاران با نظر مردم معرفی شدند.

در آخرین ساعات سال ۹۵ برترین مجریان، مجموعه ها و برنامه های تلویزیونی و ورزشکاران با نظر مردم معرفی شدند.

به گزارش هفت هنر، بر اساس نظرسنجی دو برنامه «سین مثل سریال» در شبکه اول سیما و «سه ستاره» در شبکه سه سیما، نفرات و مجموعه های تلویزیونی در سال ۹۵ بر اساس رای مردم انتخاب شدند.

طبق نظرسنجی برنامه «سه ستاره» که با اجرای احسان علیخانی از شبکه سه پخش شد از میان خوانندگان تیتراژ سریال های تلویزیونی محمد علیزاده برای تیتراژ سریال «برادر» ، احسان خواجه امیری برای تیتراژ سریال «هشت و نیم دقیقه» و امید نعمتی برای تیتراژ سریال «لیسانسه ها» اول تا سوم شدند.

نتایج آرا بهترین برنامه تخصصی تلویزیونی هم به ترتیب برنامه های «فوتبال ۱۲۰»، « سمت خدا» و «ثریا» را برترین برنامه های تخصصی شبکه های سیما نشان می دهد.

در میان بهترین برنامه سرگرمی و ورزشی، رتبه های اول تا سوم به برنامه های «دورهمی» ، «نود» و «خندوانه» اختصاص یافت و مردم در نظرسنجی های خود در میان مجریان برنامه های تلویزیونی ابتدا به مهران مدیری، سپس به عادل فردوسی پور و رامبد جوان به عنوان بهترین مجریان رای دادند .

از میان مجریان زن نیز مژده لواسانی، ژاله صادقیان و گیتی خامنه بیشترین محبوبیت را از نظر تعداد رای مردمی داشتند.

بهترین ورزشکاران مرد حسن یزدانی (عضو تیم ملی کشتی)، تیم ملی فوتسال و کیانوش رستمی (عضو تیم ملی وزنه برداری) بر اساس رای مردم در سال ۹۵ انتخاب شدند و در نهایت بر اساس نظر مخاطبان بهترین ورزشکار زن در سال ۹۵، کیمیا علیزاده (عضو تیم ملی تکواندو و نخستین مدال آور زن المپیک برای ایران)  زهرا نعمتی (عضو تیم ملی تیراندازی با کمان) و سارا خادم الشریعه (عضو تیم ملی شطرنج) انتخاب شدند.

و اما در میان نظرسنجی هایی که برنامه سین مثل سریال انجام داد، «محله گل و بلبل » پُر طرفدار ترین مجموعه تلویزیونی شبکه یک سیما شد و شبنم قلی خانی و کامران تفتی بهترین بازیگران مجموعه های تلویزیونی در سال ۹۵ از نگاه مخاطبان شبکه یک سیما بودند.