احمدی با اشاره به اینکه کنسرت دی ماه “بنیامین” با سبک هندی برگزار می شود، گفت: فعلا آلبوم جدیدی از این خواننده پاپ منتشر نمی شود. به گزارش هفت هنر، سلیم احمدی مدیر برنامه های “بنیامین” خواننده موسیقی پاپ گفت: کنسرت ۵ دی بنیامین با سبک هندی برگزار می شود و اتفاق های غافلگیر کننده […]

احمدی با اشاره به اینکه کنسرت دی ماه “بنیامین” با سبک هندی برگزار می شود، گفت: فعلا آلبوم جدیدی از این خواننده پاپ منتشر نمی شود.

به گزارش هفت هنر، سلیم احمدی مدیر برنامه های “بنیامین” خواننده موسیقی پاپ گفت: کنسرت ۵ دی بنیامین با سبک هندی برگزار می شود و اتفاق های غافلگیر کننده ای را برای مخاطبان این خواننده در نظر گرفته ایم.
وی ادامه داد: بنیامین بهادری تولید تک قطعه های موسیقی را در برنامه خود قرار داده و از این جهت،‌ هم اکنون آلبوم جدیدی در دست تولید نداریم.
احمدی تصریح کرد: هم اکنون بنیامین چند تک قطعه آماده کرده که برای دریافت مجوز، این قطعه ها را به دفتر موسیقی فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه داده ایم.
وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: تعدادی از تک قطعه های آماده شده ، در فاصله زمانی که تا برگزاری کنسرت زمستانی این خواننده وجود دارد،‌ در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.
مدیر برنامه های “بنیامین” خاطرنشان کرد: به طور یقین تا دو ماه آینده آلبوم جدیدی از بنیامین منتشر نمی شود و این خواننده تمرکز خود را بر تولید تک قطعه هایش ،‌گذاشته است.
گفتنی است،‌ بنیامین بهادری که به زودی با فیلم “سلام بمبئی” روی پرده سینماها می رود و ۵ دی ماه در دو نوبت در کنسرتی با عنوان “پری زاد” با علاقمندانش دیدار می کند.

بنیامین در فیلم “سلام بمبئی” به کارگردانی قربان محمدپور و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی با هنرمندانی همچون محمدرضا گلزار و دیامیرزا هم بازی بوده است.