بزرگداشت یاد اساتید موسیقی در کنسرت زندوکیلی
بزرگداشت یاد اساتید موسیقی در کنسرت زندوکیلی

زندوکیلی در کنسرت خود ضمن بزرگداشت یاد اساتید موسیقی اثاری از آلبوم “رؤیای بی تکرار” را می‌خواند

زندوکیلی در کنسرت خود ضمن بزرگداشت یاد اساتید موسیقی اثاری از آلبوم “رؤیای بی تکرار” را می‌خواند

به گزارش هفت هنر، علی زندوکیلی در زمینه موسیقی تلفیقی که در برخی موارد به موسیقی پاپ نزدیک می‌شود، از جمله خواننده‌های موفق به شمار می‌رود.
این خواننده جوان در اجرای پیش روی خود با منتخبی از آثار پرطرفدارش و همچنین خواندن قطعه‌هایی از آلبوم جدید “رؤیای بی تکرار” روی صحنه می‌رود.
“آه سرد” ، ” دعا کن” ، ” عطر خاطره” ، ” بی تابانه” و “جانانه” از جمله قطعه‌هایی است که زندوکیلی در  کنسرت بهاری خود می‌خواند.
“شهزاده رؤیاها” اثر پرطرفداری است که اجرای آن در هر کنسرت، تشویق ویژه حاضران را در بر دارد و به همین دلیل علی زندوکیلی در کنسرت خود در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر پس از اجرای این قطعه توضیحی درباره آن ارائه داد.
خواننده آلبوم “رؤیای بی تکرار” در این اجرا اظهار کرد: یادی کنیم از بزرگان تاریخ موسیقی ایرانی که قدمت کارهایی مانند “شهزاده رؤیاها” و “به سوی تو” به ۴۰ تا ۵۰ سال قبل باز می‌گردد.
وی ادامه داد: همچنین یادی می‌کنیم از استاد همایون خرم، استاد بیژن ترقی، استاد معینی کرمانشاهی و استاد مجید وفادار.
از ویژگی‌های مثبتی که در کنسرت‌های این خواننده جوان موسیقی ایرانی به چشم می‌خورد، توجه به اساتید این حوزه و بزرگداشت یاد آن‌ها است که چنین اقدامی از سوی یک هنرمند جوان، جای تقدیر دارد.
علی زندوکیلی ۹ و ۱۰ اردیبهشت در سه نوبت و درساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۰۰ در سالن آمفی تئاتر زنده یاد نامجو در شهر رشت روی صحنه می‌رود.