۲۷ / ۰۱ / ۱۴۰۰
Asia/Tehran 19:35

برگزاری نخستین «هفته موسیقی نواحی» در تهران

01:361۰

مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد درپی اعلام برگزاری نخستین «هفته موسیقی نواحی» در تهران، گفت: این یک کار فوق‌العاده است، زیرا ساکنان شهر تهران نیز فرصتی خواهند داشت، موسیقی نواحی را بشنوند.

به گزارش هفت هنر، فرزاد طالبی  ادامه داد: موسیقی نواحی اگر امکان ارائه خوب داشته باشد، مورد استقبال مردم نیز قرار خواهد گرفت. ما به‌دنبال این هستیم که فرصت اجرا را برای گروه‌های نواحی فراهم کنیم.

او درباره نحوه برگزاری این رویداد، اظهار کرد: هفته موسیقی نواحی فقط به اجرای موسیقی می‌پردازد و برنامه جانبی نخواهد داشت.

نخستین هفته موسیقی نواحی کشور با مشارکت دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد فرهنگی هنری رودکی از اول تا هفتم شهریور در مجموعه فرهنگی – هنری برج آزادی برگزار می شود.یازده گروه از برگزیدگان نهمین جشنواره موسیقی نواحی و چند گروه دیگر در این جشنواره حضور دارند.

هدف از برگزاری این هفته موسیقی، جهت دادن به برگزیدگان جشنواره و سایر هنرمندان موسیقی نواحی و فراهم کردن زمینه حضور آن‌ها در عرصه‌های ملی و بین‌المللی و نیز معرفی این نوع از موسیقی به جامعه بین‌الملل اعلام شده است.

اطلاعات مربوط به بلیت‌فروشی این اجراها که با مشارکت دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد فرهنگی هنری رودکی برگزار می‌شود، متعاقبا اعلام خواهد شد.

لینک کوتاه
https://titrhonar.ir /?p=4657

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند

*