برنامه تعطیلی تماشاخانه‌ها در ایام شهادت اعلام شد
برنامه تعطیلی تماشاخانه‌ها در ایام شهادت اعلام شد

شورای ارزشیابی و نظارت برنمایش برنامه تعطیلی تالار های نمایشی در ایام شهادت اربعین حسینی، رحلت رسول اکرم (ص) ، شهادت حضرت امام حسن(ع) و شهادت حضرت امام رضا(ع) را اعلام کرد. به گزارش هفت هنر، با توجه به فرارسیدن ایام اربعین حسینی و رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت حضرت امام حسن(ع) و حضرت امام […]

شورای ارزشیابی و نظارت برنمایش برنامه تعطیلی تالار های نمایشی در ایام شهادت اربعین حسینی، رحلت رسول اکرم (ص) ، شهادت حضرت امام حسن(ع) و شهادت حضرت امام رضا(ع) را اعلام کرد.

به گزارش هفت هنر، با توجه به فرارسیدن ایام اربعین حسینی و رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت حضرت امام حسن(ع) و حضرت امام رضا(ع) تالارهای نمایش تهران در تاریخ های ۳۰ آبان ماه جاری و روزهای ۸ ، ۹ و ۱۰ آذرماه تعطیل خواهند بود.

در متن اطلاعیه شورای ارزشیابی و نظارت برنمایش آمده است که تاریخ‌های یاد شده که همزمان با روزهای ۲۰ و ۲۸ و ۲۹ و ۳۰ صفر هستند اجرای کلیه نمایش‌ها به استثنای نمایش‌های مذهبی و مناسبتی تعطیل خواهد بود.

در ضمن یادآوری شده است که شب‌های قبل از تاریخ‌های مذکور، اجراهای بعد از اذان مغرب و عشا تعطیل خواهد بود. در این اطلاعیه از کلیه سالن‌ها خواسته شده است که به نحو مقتضی نسبت به اطلاع‌رسانی برنامه تعطیلی اجراهای خود به مخاطبان اقدام کنند.