برادرزاده کدام بازیگر معروف دیروز در شمال تهران درگذشت؟
برادرزاده کدام بازیگر معروف دیروز در شمال تهران درگذشت؟

شامگاه پنج شنبه ماموران کلانتری ولنجک تهران در جریان مرگ پسر جوانی در خانه اش در شمال تهران قرار گرفتند. با حضور ماموران در آدرس اعلامی در خیابان ولنجک آنها با جسد پسر ۳۰ ساله ای در حالیکه لباس خانه به تن داشت، روبرو شدند. در بررسی های اولیه مشخص شد متوفی برادرزاده یکی از […]

شامگاه پنج شنبه ماموران کلانتری ولنجک تهران در جریان مرگ پسر جوانی در خانه اش در شمال تهران قرار گرفتند. با حضور ماموران در آدرس اعلامی در خیابان ولنجک آنها با جسد پسر ۳۰ ساله ای در حالیکه لباس خانه به تن داشت، روبرو شدند.

در بررسی های اولیه مشخص شد متوفی برادرزاده یکی از بازیگران مشهور نقش های کمدی است که به تنهایی از چند ماه قبل در این خانه مجردی زندگی می کند.
با حضور تیم جنایی، پزشک جنایی با معاینه جسد اعلام کرد بیش از نصف روز از مرگ پسر جوان می گذرد و مشخص کردن علت دقیق مرگ نیاز به بررسی بیشتر دارد.
همچنین خانواده پسر ۳۰ ساله در تحقیقات اولیه اعلام کردند پس از اینکه پسرشان جوابگوی تلفن همراه و خانه اش نبوده به موضوع مشکوک شده و پس از حضور در آپارتمان او، با جسدش روبرو شده و موضوع را به پلیس اطلاع داده اند.
بر اساس شنیده‌های هفت هنر، جوان متوفی برادرزاده اکبر عبدی از بازیگر‌های کمدی و سرشناس سینما و تلویزیون است. عبدی به دلیل انجام عمل جراحی چند ماهی است در مکان‌های عمومی حاضر نشده و به نوعی ملاقات با او ممنوع است.