بازگشت فیتیله ای ها به تلویزیون با کام و خال

یکشنبه 30 خرداد 1395 در 04:19


مجموعه نمایشی «کام و خال» با فضایی کمدی و با حضور فیتیله‌ای‌ها بعد از مشخص شدن وضعیت مالی برای پخش در شبکه یک کلید می‌خورد.
به گزارش هفت هنر علیرضا آقایی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «کام و خال» در خصوص جزئیات این مجموعه گفت: طرح این مجموعه به تصویب رسیده است و قرار است در شبکه یک تهیه و تولید شود.
وی در ادامه بیان کرد: این مجموعه نمایشی با حضور سه کاراکتری که ما آنها را به فیتیله‌ای‌ها می‌شناسیم، کار می‌شود. موضوع «کام و خال» طنز موقعیت و کمدی است.  چیزی در تلویزیون با کمبود آن مواجه هستیم. این کار خیلی متکی به کلام نیست، بلکه اتکای اصلی روی اتفاقاتی است که شاهد آنها خواهیم بود.
تهیه‌کننده «جشن فرشته‌ها» در مورد نام این مجموعه اظهار داشت: «کام و خال» نام کاراکترهای این کار است که البته ممکن است تغییر کند.
وی افزود: مجموعه زیادی از بازیگران در مجموعه حضور خواهند داشت. البته این موضوع منوط به مذاکرات و توافقی است که در آینده به آن خواهیم رسید.
علیرضا آقایی که هم اکنون ویژه برنامه رمضانی «جشن فرشته‌ها» را روی آنتن دارد، در پایان تأکید کرد: این مجموعه نمایشی در ۵۰ قسمت در نظر گرفته شده است که در صورت فراهم شدن بودجه و انجام مناسبات و برآوردهای مالی کلید می‌خورد. بنابراین تا مشخص نشدن وضعیت مالی آن نمی‌توان ساخت آن را آغاز کرد

یک نظر برای “ بازگشت فیتیله ای ها به تلویزیون با کام و خال ”

 • تورکم گفت:

  اولوم اولسون فارس فاشیسمینه
  اولوم اولسون فیتیله لری
  اگه فیتیله ای ها مرد هستن بیان طرفای آزربایجان تا حالی بشن
  ………………..

   

اظهار نظر

*

نظرسنجی

 • پس از بازگشایی مکان‌های عمومی، آیا به سینما، تئاتر و کنسرت می‌روید؟

  Loading ... Loading ...

آخرین اخبار